Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Kiss My Eyes

В рубрике: Тексты песен — 27.08.2012

Over
Come over [X4]

In the dark the dance begins
The night is starting to sway
Feel the beat of ecstasy inside your soul
Pumping hard

I make believe that love is real
And lets us take control
Let's be dangerous if only for one mo-ment

Come.. and kiss my eyes
Come.. and kiss my eyes
Over come we're overcome
Come we're overcome

Over
Come over [X4]

In the dark the magic spins and we forget the day
Feel the rush of energy inside your soul
One 2 one
I'll take a chance that love is here
And love is all we know
We're wa-tching one another
Let's be dangerous live only for the moment

Come.. and kiss my eyes
Come.. and kiss my eyes
Over come we're overcome
Come we're overcome
Come.. mmm...
Come.. and kiss my eyes
Come.. and kiss my eyes
Over come we're overcome
Come we're overcome
Come.. come...come


Похожие новости.


New Mister Me

New Mister Me

The moment that you saw him you just looked the other way The blood within his eye was like a curse He had two heavy pistols which were greasied up and ready And



Venceremos — Wir Werden Siegen

Venceremos — Wir Werden Siegen

Im Morgengrauen vor einer Salsabar, nach einer ?berdrehten und durchtanzten Nacht, mitten in Havanna direkt am Meer, zwanzig Punks auf einer Mauer beim letzten Bier. Wir werden siegen - irgendwann einmal, verk?ndet ein Spruch gegen?ber



Елки-палки

Елки-палки

Парень шёл с девицей в лес, Он имел к ней интерес. А из леса шёл и спал, Ох, как интерес упал! А девица эта вот, О, совсем наоборот, Как пошли в кудрявый лес, Сразу разыгрался ой-да! Интерес! Припев. Ёлки-палки,



Wake Up

Wake Up

Wake up, don't just lay there like cold granite stone Wake up, we're too close to be alone Wake up and please darling, hold me if you would Don't just lay there like



В Зеленім Гаю

В Зеленім Гаю

В зеленім гаю древка рубают Аж до Дунаю, аж до Дунаю Трискы падают Падают велькы, падают малы Ид іх позберай, ид іх позберай Дівчатко шварне! Ид іх позберай, наклад з них огня Випер милому, випер милому Кошелю до




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.