Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Let It Snow! Let It Snow!Let It Snow!

В рубрике: Тексты песен — 01.11.2012

(S. Cahn/Jule Styne)

Oh! the weather outside is frightful
But the fire is so delightful
Since we've no place to go Let it snow, let it snow, let it snow

It doesn't show signs of stoppin'
And I brought some corn for poppin'
The lights are turned way down low
Let it snow, let it snow, let it snow

When we finally kiss goodnight
Oh I hate to go out in the storm
But if you'll really hold me tight
All the way home I'll be warm

The fire is slowly dying
And my dear, we're still goodbyeing
As long as you love me so
Let it snow, let it snow, let it snow

When we finally kiss goodnight
Oh I hate to go out in the storm
But if you'll really hold me tight
All the way home I'll be warm

The fire is slowly dying
And my dear, we're still goodbyeing
As long as you love me so

Let it snow, let it snow, let it snow
Let it snow, let it snow, let it snow
Let it snow, let it snow, let it snow


Похожие новости.


Faded

Faded

D-d-d-d-damn what did I consume Somethin spinnin fast either me or it's the room I bet you it's the room cause I don't do no drugs Or maybe it's that 'tron cause I



Don’t Treat Me Like A Fool

Don’t Treat Me Like A Fool

It’s been hard wakin’ up, wakin’ up to the truth I’ve been so blind, couldn’t see for love no. Tried my best to ignore it, wish the pain away But just like tomorrow,



Semper Fi

Semper Fi

He sat in that long line of barber chairs And the sergeant asked him "Son, would you like to keep your hair?" He said "Yes sir" as he heard those clippers buzz



Paradise

Paradise

Paradise is what you're looking for Paradise is what you're looking for Are you looking for some place you can be free Are you looking, looking for someone you want to be You ran



Продюсер

Продюсер

Это история вымышленная... И ничего общего с реальностью Не имеет... Соло. Мы с ним... Не о том мечтали... Может быть... Это было странно... Это был открытый Космос... С парадом планет... Это было главным, У меня прекрасный голос, А у него нет... Он учил




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.