Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

That’s Why I Call You My Friend

В рубрике: Тексты песен — 17.08.2012

(Toshifumi Hinata/John Bettis/PeterAsher/Diana Ross)

Time after time
And any time at all
I could turn to you
With my back to the wall
And you would always give to me
All I asked of you

That's why I call you my friend
You will be my friend
Now 'till my life is ended

So many tears
That you have turned to smiles
I can't believe we survived
All the endless miles
Two hearts broken together
Will heal into one

That's why I call you my friend
You will be my friend
Now 'till my life is ended

Sweet love and tenderness
All our hopes and dreams
Will take us through the hard times

Let winter come
As cold as it will be
My arms are open wide
You can just run to me
As warm as any summer
I am here for you

That's why I call you my friend
You will be my friend
Now 'till my life is ended
As friend


Похожие новости.


Крук — Чорний Сотник УПА

Крук — Чорний Сотник УПА

Я Крук - чорний сотник УПА. Моя сотня в далекому схроні, Добрі хлопці в моєму загоні Підуть завтра у бій. Приспів: Ти не чекай, моя Оксано, Додому з лісу партизана, Бо завтра знову буде бій, І не вернеться



Born To Make You Happy

Born To Make You Happy

I'm sitting here alone up in my room And thinking about the times that we've been through (oh my love) I'm looking at a picture in my hand Trying my best to understand I



Осінь…

Осінь…

На стовбурі похилому Подорожую в осені. Сурмлять уже над обрієм Застиглі срібні олені, Та ще спадає листопад, Ще корабель мій не в льодах, Ще попіл теплий світиться І птаха покидає дах. І все перетворилося На строфи листопадові, А кольори на



Girlfriend (feat. Lupe Fiasco)

Girlfriend (feat. Lupe Fiasco)

[Lupe Fiasco] (L.U.P and C.B) We gon do what we say, see us when see that again, call us instant replay [2x] cop a coupe and then recoup, we call it instant replay say hello



Танцпол

Танцпол

Алло миллиция? Это Антонина Андреевна из 74 квартиры Землянной вал 14. Я уже звонила к вам по поводу беспорядков В квартире 179, какой-то там музыкант живет, какие-то люди Компании собираются, что они там




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.