Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Полтергейст

В рубрике: Тексты песен — 27.07.2012

Що сі дєють люди на тім світі, -
Как ніхто, у жизні мають стрес,
А на днях до мене ще всілився
Сивий, волохатий полтергейст.

У-у, о, мамо, мамо, о

То кота за хвіст мого тягає,
То відкриє воду уночі,
Добре, що ми жінку не чіпає,
Але десь сховав її ключі

У-у, о, мамо, мамо, о-уо

Приспів:
Ходить, бродить
По хаті ночами, ночами полтергейст
Сивий, захіпований-у, о-уо,
Хоче взяти на Сен-Франциско рейс,
І мене більше чіпати він не буде, но условіє:
Давай візу - і края!

Як позбутисі ту нечисть кляту,
Думав, Кашпіровський дасть отвєт,
Домовий зі злості нам в награду
Імітірував польот ракєт

У-у, о, мамо, мамо, о

Потім з’їзд народних депутатів -
Він кривляв під ліжком від душі,
А на другу ніч в моїм халаті
Маяковського читов вірші

Приспів

Вже не годин, сивина ми вкрила,
Тьомні мислі в голову прийняв:
Чом з євреєм моя мати не згрішила -
Так би в Тель-Авіві сі сховав

Приспів


Похожие новости.


Deuces (with Tyga feat. Kevin McCall)

Deuces (with Tyga feat. Kevin McCall)

[Verse: Chris Brown] All that bullshit's for the birds You ain't nothin but a vulture Always hopin for the worst Waiting for me to fuck up up You'll regret the day when I find another



Згаяний Час

Згаяний Час

Час на безглузді дії згаяний Не вернеш, не відкупиш - марно спалений. Та що тримає в минулому твої почуття Відірвись від них іди собі у нове життя. Приспів: Відкривай горизонти нові у простір думки штовхай, Відкривай



Momenti Soli

Momenti Soli

(Momenti soli) Dimmi se anche tu alle volte vuoi restare solo Senza pi? pensare a ci? che hai fatto E ci? che hai detto ieri (Momenti soli) C'? sempre qualcuno intorno pronto a giudicarti Ma non



Кабанчик

Кабанчик

Мій кабанчик їсть і п’є Мій кабанчик їсть і п’є Мій кабанчик їсть і п’є Думає, що довго прожиє! Приспів: Раз два три, гоп-гоп-гоп Раз два три, гоп-гоп-гоп Раз два три, гоп-гоп-гоп Раз два три, гей... Я кабанчика ростив Я



Ты Далеко

Ты Далеко

(Муз. и сл. В. Жуков) 1.Над городом ночь, А прямо под ней Сто тысяч домов, Сто тысяч огней. И, вроде бы, всё, Как было вчера: И то же окно, И та же луна. Припев: А ты далеко, далеко от




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.