Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Who’s They

В рубрике: Тексты песен — 05.10.2012

They say we need to be
A certain way to fit the mold
Or so they say
But who's they

How can we pretend
To care and bend because we're told
We're not OK
Who's they?
Who's they?
Who's they?

They say we need to be
A certain way to fit the mold
Or so they say
But who's they?

How can we pretend
To care and bend because we 're told
We're not OK
Who's they?
Who's they?
Who's they?

We can't go wrong
When we all stand tall
And we sing the same song
We'll find it hard not to get along
We can't go wrong
When we all stand tall
And we sing the same song
We'll find it hard not to get along

We'll find it hard not to sing along
La da da da da da [x3]

We'll find it hard not to sing along
La da da da da da [x2]
La daaaaaaaaaaa

We'll find it hard not to sing along
La da da da da da [x3]
da da da da da

We'll find it hard not to sing along
la da da da da da [x2]

Oh
We'll find it hard not to sing along
La da da da da da
La da da da da da
La da da da da da da da da da


Похожие новости.


Хай Сніжить (разом з Юрієм Гнатковскі)

Хай Сніжить (разом з Юрієм Гнатковскі)

Під ногами біле покривало - Вкрило землю і лежить Сперечатися з зимою не стану Хай сніжить, хай сніжить. Білі шапки на деревах, Біле хутро на дахах Вже напевно зрозуміло - Це зима вдягає нас. А коли приходить свято, І



Їсти Дай!

Їсти Дай!

Їсти дай. Ми від вчора не обідали, Не вечеряли й не снідали. Прийди скоріш і їсти дай. Булку дай. Пиріжок гарячий ліверний. Хай від щастя душу виверне. Він в тебе є, ти не ховай. Приспів: Дай нам хоч частинку



Карнавал

Карнавал

Я собі влаштую свято, в гості друзів запрошу, Хочу буть з тобою поруч, не відмов мені, прошу, І гірляндами прикрашу, запалає сотні свіч, І нехай для нас сьогодні карнавальна буде ніч. Я придумаю причину,



Selfish

Selfish

Okay, the shoe is going on the other foot tonight, La, la, la I'm 'bout to turn you into my very own flight tonight La, la, la Okay, you think you got me where



Меланхолия

Меланхолия

Вдох или выдох Жгёт, замерзает, Не отпускает! Значит - не важно. Холод внутри Не догорает... Сорви звезду! Иди по ней! Иди за ней! С ней! Припев: Меланхолик - чёрная звезда! Меланхолик, сорвана мечта! Через небо - пьяная весна, Через небо меланхолия... Через небо я




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.