Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Зрада

В рубрике: Тексты песен — 20.06.2012

Я казала в понеділок
Підем разом по барвінок,
Ти прийшов – мене нема,
Бо я квіти не люблю.

Приспів:
Я ж тебе підманула,
Я ж тебе підвела,
Я ж тебе підманула,
Підманула, підвела. (весь куплет – 2)

Я казала у вівторок
Поцілую разів сорок,
Тридцять два,
Ти прийшов – мене нема,
Бо на носі в мене прищ.

Приспів

Я казала у середу
Поженем разом череду,
Ти прийшов – мене нема,
Бо у мене був четвер.

Приспів

Я казала у четвер
Підем разом на спацер,
Ти прийшов – мене нема,
В черевики пес насцяв.

Приспів

Я казала у п’ятницю
Підем разом на вулицю,
Ти прийшов – мене нема,
Вчора з’їла щось не те.

Приспів

Я казала у суботу
Підем разом на роботу,
Ти прийшов – мене нема,
Безроботна я тепер.

Приспів

Я казала у неділю
Підем разом на весілля,
Ти прийшов, а я з другим,
Бо у нас тепер любов.

Приспів


Похожие новости.


Tataparty

Tataparty

П’яні дяді в моїй хаті! Голі бляді на кроваті! П’яна мама гола в ванні! Тато в хаті



Песня Лётчика

Песня Лётчика

Их восемь - нас двое. Расклад перед боем Не наш, но мы будем играть! Сережа! Держись, нам не светит с тобою, Но козыри надо равнять. Я этот небесный квадрат не покину. Мне цифры сейчас



Матаня

Матаня

Я давно не видел тебя таким Ты был испуган и пьян Ты говорил, что не знаешь что нужно им И что у одного из них наган Да это я в твоём подъезде стоял Да это



Top Of The World

Top Of The World

Ooh, baby I'm going crazy Everytime I think of you I'm excited, so delighted I finally see the light shine through I can see a million dreams come true So hold on Here we go I've got



Without You Here

Without You Here

Without you here everything's in black and white Without you here I'm upside down Without you here honey I'm a melody Living in a world that can't hear sound If these boots could fit




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.