Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Балада Про Пана Бога Й Небожат

В рубрике: Тексты песен — 10.07.2012

Та й схиливсі дуб на дуба, ліщина підперла, ліщина підперла,
Заплакали сиротєта – рідна мамка вмерла, рідна мамка вмерла.

Ой не плачте, сиротєта, й не впадайте в тугу, й не впадайте в тугу,
Коби татко здоровенький приведе вам другу, ой приведе вам другу.

Друга буде, друга буде, такої не буде й такої не буде,
В’на таткові їсти зварит ой за вас забуде, ой за вас забуде.

Ідіть діти й небожєта й по хатах служити, по хатах служити,
Бо не буде друга мамка та й на вас робити, та й на вас робити.

Пішли бідні сиротєта та й у гай лугами, та й у гай лугами,
Та стрітили пана Бога з трьома янгелами, з трьома янгелами.

Ой і де ви, небожєта, ідете, ідете?
Тя же своєї рідной мамки нігде не знайдете.

Посідали й сиротєта на мамчинім гробі, на мамчинім гробі,
"Та возьміть нас, рідні мамко", говорили собі, говорили собі.

Ідіть діти й небожєта, ідіть додомочку, ідіть додомочку,
Та най же вам мачушина зчеше й головочку, зчеше й головочку.

Та вже мені мачушина й чесала, чесала,
За каждого й волосочка кровці витікала.


Похожие новости.


Іржава Карма

Іржава Карма

Засвічувались вікна У сутінках безглуздям Місто наче дим Тануло у склянці І на обличчі Прокаженого Будди Проростала трава Назустріч світанку Вештались по світу Й тремтіли під снігом Сумніви й сни Обгорілими крилами Лишаючи нетрі Роз’їдені кризою Похмеляючись Весняною зливою Вигорали вени В присмерку кульгали Світом намальованим Хриплії пророки Понад домовиною Тінями



In Darkness

In Darkness

Spirits of death listen to me Lavish light of black angels upon me Slay my fears and doubts I want to be free In darkness Forces of fire destroy the light ( ) Fill me with power



Два Ангела

Два Ангела

Вступление. На душе печальная зима Снегом занавешено окно Не сходи, пожалуйста, с ума Всё плохое кончиться должно Сладких сновидений не вернуть Нашему желанью вопреки Не сходи с ума и всё забудь Снова будем мы с тобой близки Припев (2



Перехреся Доріг

Перехреся Доріг

Лебедина печаль. Осiнь, осiнь мина. Йдуть холоднi дощi. Туга в серцi моїм. А в очах у твоїх ще квiтує весна ...Як же трапилось так, що ми поруч стоїм? Приспiв: Перехрестя дорiг - ми зустрiлись на



Мій Лицарський Хрест (разом з Тартаком)

Мій Лицарський Хрест (разом з Тартаком)

Дихає ліс, Пташка на гіллі Пісню співає, що тішить мій слух... Я довго ріс - Йшов через цілі, Що тіло гартують і зміцнюють дух... Тиха роса Зіб’ється з трав Криком "вперед!", дружним тупотом ніг... Я тут знайшов Те, що шукав Славу




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.