Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Балада Про Пана Бога Й Небожат

В рубрике: Тексты песен — 10.07.2012

Та й схиливсі дуб на дуба, ліщина підперла, ліщина підперла,
Заплакали сиротєта – рідна мамка вмерла, рідна мамка вмерла.

Ой не плачте, сиротєта, й не впадайте в тугу, й не впадайте в тугу,
Коби татко здоровенький приведе вам другу, ой приведе вам другу.

Друга буде, друга буде, такої не буде й такої не буде,
В’на таткові їсти зварит ой за вас забуде, ой за вас забуде.

Ідіть діти й небожєта й по хатах служити, по хатах служити,
Бо не буде друга мамка та й на вас робити, та й на вас робити.

Пішли бідні сиротєта та й у гай лугами, та й у гай лугами,
Та стрітили пана Бога з трьома янгелами, з трьома янгелами.

Ой і де ви, небожєта, ідете, ідете?
Тя же своєї рідной мамки нігде не знайдете.

Посідали й сиротєта на мамчинім гробі, на мамчинім гробі,
"Та возьміть нас, рідні мамко", говорили собі, говорили собі.

Ідіть діти й небожєта, ідіть додомочку, ідіть додомочку,
Та най же вам мачушина зчеше й головочку, зчеше й головочку.

Та вже мені мачушина й чесала, чесала,
За каждого й волосочка кровці витікала.


Похожие новости.


Зоряне Кохання

Зоряне Кохання

Зiрками вкрите небо чарiвне. Мiж ними ми, мов птахи, пролiтаєм. I бачимо, як сонечко ясне В своїх обiймах землю зiгрiває. Приспiв: Нас поєднали зорi веснянi, Краса землi в ранковому свiтаннi. "Люблю, люблю!" - освiдчивсь ти менi. I я



Ноу Нейм

Ноу Нейм

Вчора знов хтось загинув у шахті, Сьогодні дитину малу збив камаз, Завтра офіцер застрелить солдата, За те, що той не виконав наказ. Вчора військові запустили ракету. Вона, як не дивно, влучила в літак. Завтра на світі



Don’t Sit Down

Don’t Sit Down

Yeah, yeah, baby, yeah Yeah, yeah, baby, yeah Yeah, yeah, baby, yeah Yeah Don't



Шість Мільйонів Слів Брехн

Шість Мільйонів Слів Брехн

Павутина неправди оточує світ - Сіонистична брехня! Бездоказний наклеп зробив з тебе вівцю, Іграшку в жидівських руках! Вони казали: "Як ми страждали Від рук арійських воїнів! Націонал-соціалізм забути треба назавжди" Але не бути цьому доки живі ми! Шість



Куди

Куди

Куди? Чекай випий води Пощо? Літо звелось в ніщо Сімсот молодиць його чекало А вар’яту й того замало Борня з солом’яним списом А в очах верета-завіса Співанки вранішні зложили в покоси В хлів-стодолу чари поносим У вогонь долонь




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.