Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Самба Сам-на-сам

В рубрике: Тексты песен — 26.06.2012

Знову самба сам-на-сам із рання
І до самозабуття,
І коли я чув свій пульс востаннє,
То було кумедне відчуття.

Вхід на той бік вже відкрито,
Йду і мій login "сезам",
Там пульсує соковита
Самба сам-на-сам.

Знову самба сам-на-сам із чорним
Вітром у кістках моїх,
Всі слова – цнотливе напів-порно,
І кому таке потрібне? Сміх!

Сни яскраві, Dolce Vita,
І по очах тече бальзам,
300 террабайт брехні та
Самба сам-на-сам.

Приспів:
Самба на півсонця, напівсон,
На півземлі, на ціле небо,
Велике небо.
Навпіл розтинає горизонт
Ладнає біль навколо тебе,
Навколо тебе.

Знову самба сам-на-сам і ризик
Вмить розпастись на озон,
Коли я вмикаю телевізор,
Він чомусь показує мій сон.

Можуть все змінити білі сльози,
Але я не вірю тим сльозам,
Мій танцпол – мій власний мозок...
Самба сам-на-сам.

Знову самба сам-на-сам із рання
І до самбо-забуття,
І коли я чув свій пульс востаннє,
То було кумедне відчуття.

Вхід на той бік вже відкрито,
Йду і мій login "сезам",
Там пульсує соковита
Самба сам-на-сам.

Приспів (2)


Похожие новости.


Put On For The Game

Put On For The Game

Dedicationn 333333 Yeah, Yeah, Yeah I feel like these motherfuckers better know me next I realized I never loved h.o.e.s. Full white top cup full of codeine mix Still eat a couple rappers for my



Хочу До Тебе

Хочу До Тебе

Я не зруйную відстані стіни І ти не станеш іншим всерівно Чому моє серце забрав ти далеко? Без тебе на світі жити не легко Приз за розлуку і вирване серце Щастя невчасне і надто відверте Буде



I Never Cared For You

I Never Cared For You

[ Willie Nelson ] The sun is filled with ice and gives no warmth at all the sky was never blue The stars are raindrops searching for a place to fall and



The Nightingale

The Nightingale

Love burns in a young man's heart, He would give her the moon and the stars, And all the Treasures of the Pharaohs for a moment in her arms; To the Ball with



Колея (дуэт с Ириной Аллегровой)

Колея (дуэт с Ириной Аллегровой)

Белым гипсом инея скованы сады, Стынет речка зимняя зеркалом беды. Два озябших путника у любви в долгу, Ноченькой безлунною прятали слезу. ПРИПЕВ: Колея, по судьбе колея. Виноваты не ты и не я, Что петляем дорогой хмельной Мы




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.