Пісня Звичайної Людини
Та й ішов мужик край дороги
Край дороги мужик ішов.
Та й знайшов мужик залізяку
Залізяку мужик знайшов на дорозі.
Та й поніс її во кузняку
Во кузняку мужик поніс залізяку,
Шо знайшов на дорозі.
Та й зробив з неї сокиряку
Сокиряку мужик зробив з залізяки,
Шо знайшов на дорозі.
Та й пішов мужик во лісяку
Во лісяку мужик пішов з сокирякой,
Шо зробив во кузнякі,
Шо знайшов на дорозі залізяку.
Та й зрубив мужик дубиняку
Дубиняку мужик зрубив сокирякой,
Шо зробив во кузнякі,
Шо знайшов на дорозі залізяку.
Та й убив мужик ведмедяку
Ведмедяку мужик убив дубинякой,
Шо зрубив сокирякой,
Шо зробив во кузнякі,
Шо знайшов на дорозі залізяку.
Та й зідрав з нього шкуру м’яку
Шкуру м’яку мужик зідрав з ведмедяки,
Шо убив дубинякой,
шо зрубив сокирякой,
шо зробив во кузнякі,
Шо знайшов на дорозі залізяку.
Та й продав її за рубляку
За рубляку мужик продав шкуру м’яку,
Шо зідрав з ведмедяки,
Шо убив дубинякой,
шо зрубив сокирякой,
шо зробив во кузнякі,
Шо знайшов на дорозі залізяку.
Та й купив собі коров’яку
Коров’яку мужик купив за рубляку,
Шо вторгував за шкуру м’яку,
Шо зідрав з ведмедяки,
Шо убив дубинякой,
шо зрубив сокирякой,
шо зробив во кузнякі,
Шо знайшов на дорозі залізяку.
...і дала вона йому молочка...
Похожие новости.
Aguila Del Norte
Did anybody see them I heard there was a baby Somebody heard her cryin' weaker through the night They beat her mama bloody and shot her with her daddy it was the
Trust
[Intro: Nas] It’s like a cold story repeated over and over In the winters of my mind This shit be real, man Shit’s crazy out here Yo Yo, Yo what up y’all? That’s my niggas over
Шабадабада
Приспів: Шабадабада, шабадабада Шабадабада, шабадабада Шабадабада, шабадабада Шабадабада... Шабадабада, шабадабада Мужчина і жінка Шабадабада, шабадабада Двадцять років по тому Напевно і неодмінно Зустрінуться знову І говоритимуть про... Приспів (2) Тобі тоді буде вже... Вибач, з жінками про таке не згадують Просто ми станемо старшими, себто Досвідченими
Хей
Хей-на-на-на-на, люблю я твоє холодне ліжко Хей-на-на-на-на, люблю все, що любиш тишком-нишком Хей-на-на-на-на, люблю, я на все закрила очі Хей-на-на-на-на, і я лечу Хей-на-на-на-на, люблю я твої байдужі очі Хей-на-на-на-на, люблю все, що нищиш і
І Якщо Колись
Я не зупиню хід годинника - Хай собі іде. Двері зачиню, світло вимкнене, Так минає день. Приспів: І якщо колись ти не будеш мій, Все що говорив мені одній як ти скажеш їй? Як же ти зумів
