Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Ой-йо

В рубрике: Тексты песен — 20.08.2012

От старых друзей весточки нет, грустно.
А на душе от свежих газет пусто.
И от несвежих - невелика потеха.
Правда, вот был армейский дружок - уехал.

Ой-йо…

Запил сосед - у них на фабрике стачка.
С чаем беда - осталась одна пачка.
На кухне записка: "Не жди, останусь у Гали".
По телеку рядятся, как дальше жить - достали.

Ой-йо…

Скорей бы лёд встал. Пошёл бы тогда на рыбалку.
Чего бы поймал - знакомым раздал, не жалко.
Луна появилась и лезет настырно всё выше и выше.
Сейчас со всей мо чи завою с тоски - никто не услышит.

Ой-йо… Никто не услышит.


Похожие новости.


День У День

День У День

Починаю день, як звичайна людина, п’ять хвилин на їжу, збирання годину забирає, Голова іде коловоротом, приїлися вже буденні турботи. Прямую швидко по рідному кварталу, на обличчі грає посмішка зухвала, Люди обходять мене стороною,



Freestyle

Freestyle

[Talking] Ha ha, 2000 and 1 Z-Ro the motherfucking Mo City Don Getting off my chest, know I'm saying Cut these all the way off people, feel me Yeah, this how it go, fa sho [Z-Ro] Ten,



Кришталева Вода

Кришталева Вода

Закотилось сонце У гаї широкі Вже поснули трави Буйні, голоокі, Вечір їм співає Пісню солов'їну, Ну а в думках у мене Тілько ти. Папоротне зіллячко Та руту - мяту, Буду доглядати, Буду поливати, Свіжою водою З чистої криниці, І тебе чекатиму Всю ніч, коханий. Кришталевая вода, Крижана



Into The Storm

Into The Storm

Something not so superficial Like something I can really do without Need a hand to hold onto Help me understand What's the point of reparation now? You've just got to make that beat somehow Into the



Не Ми

Не Ми

Хто заліз в небо й ракетами бавиться? Хто продирається в центр Землі? Хто завжди кимось другим прикидається, Намір ховаючи істинний свій? Приспів: Не ми, тільки не ми, Не ми, точно не ми. Не ми, тільки не ми, Не




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.