АС/ДС (Ака Дика)
Дід Марко допива вино, баба Маргарита лупає кота.
Лише я на концерт готуюся.
Рваний капелюх, клепаний кожух, колоші на шіпах, майка у значках,
Будемо ми дуріти, на головах ходити!
Приспів:
Гей! Голя! До нас приїде АС/ДС.
Заволає ДіСі веселі пісні.
Ой! Хто переді мною? Не начебто Бон Скотт?!
Подивись, Федот! Танцюєм, лап-ту-дай, Коха - наливай!
Що таке? Калантаївські вкрали Малькольма Янге?
Вже й Бон Скотта нема!..
Гайда по моцикам братва!
Любою ціною доженіть. А Бон Скотта поверніть!
Похожие новости.
15 Minutes Of Unseen Footage
Ed ecco il tuo perdono Mi fai un bel dono Ma mi sono ricordato che tu sei un bugiardo Cos? per sempre sar? Ma un'altra lo far? Ritornello Amore dimmi perch?,e io capir?,e la storia non finir?,perch?
Зоряне Кохання
Зiрками вкрите небо чарiвне. Мiж ними ми, мов птахи, пролiтаєм. I бачимо, як сонечко ясне В своїх обiймах землю зiгрiває. Приспiв: Нас поєднали зорi веснянi, Краса землi в ранковому свiтаннi. "Люблю, люблю!" - освiдчивсь ти менi. I я
Не Опускай Очі Сво
Я не забув ні хвилини, Кожна із них, як нова. Пальці малої дитини Мудрі, як вічні слова. Запам’ятав кожну каплю, Кожен ковток, кожну мить, І теплий вечір, як пахне, І пряна ніч, як не спить. Приспів: Не опускай свої
До Встречи На Звезде
Дождь по окнам и серое небо Ты как мягкий бинт обвил мое тело Не плачь, ведь это не выход Лучше дай мне света, а то я отвыкла Ночь в разгаре и дня мне не
Розірву Весь Цей Світ
1 Що робити маю, відповідь шукаю. Де кого спитати, де кого спіймати - де? Що робити маю, відповідь не знаю. Де брехня у правді, знав би, не питав би де. Приспів: Я знаю, розірву руками весь
