Крода — З-за Обрію
...Ой, як було з-за обрію
Випливали княжі човни:
Ратників сотні - чисельна дружина
Із Києва на Візантію рушили...
Блистіли мечі та штандарти Перуна -
Стихали Дніпровські пороги!
Стрімко летіли човни Святослава -
Несли ж їх бо внуки Стрибожі!
Без бою здалися христові паскуди,
Побачивши щит із Свастям...
Час пройшов та підлотою взяли:
Помер Князь й Русь укрилась нещастям...
Топили в крові, ґвалтували - хрестили;
Вільних Росів рабами зробили.
На Землі Прабатьків вже нові хазяї;
На Священних Місцях смердять церкви...
Чому ж не знали?! Не зруйнували,
Вщент не громили, Царград не спалили?!
Ой, як би то знали - не чекали б:
Сповна б заплатили - Русь би не зганьбили!
Гей, Святославе! Де ж твоя могила?!
Де тая сила? Смерть вже Русь скосила!
Вставай, Князь Могутній! Військо чекає!
Веди нас, Княже! У похід вирушаймо!
Хай рухнуть хрести, бо ми знищимо брехню!
Розтрощимо отруту христа гнівом Перуна!
Вирвемо з коренем жало
З тіла Роду прадавніми рунами!
Хай знову на нашій Священній Землі
Слава справжнім Героям лунає;
Хай Вільний та Чесний Руський Нарід
Серцем чистим Віру Батьків пригадає!..
Похожие новости.
I Know Nothing
Come with me to find What everybody wants in life. Do you know where it hides? I don't. Here I am one more time With the same damn lives. Is this really love? Who knows. I tried to
Девушки Из Высшего Общества
Ты натура утонченная, Папа твой в посольстве служит дипломатом. Достоевским увлеченная, А ведь замуж выходить давно уж надо, но... Припев: Девушкам из высшего общества, Трудно избежать одиночества. Девушкам из высшего общества, Трудно избежать одиночества. Оттого ты одинокая, Что все сказочного
Сумашедший Дом
Как пустилась в пляс метла-шалунья – Вся изба ходила ходуном ! Ведро скакало кверху дном – Его ногами били стулья, И этот милый сердцу звон Поднял всех пчел в соседских ульях, И те, жужжа, умчались вон. Во
Біль
1 В небо полечу Від твоїх очей далі, Тихо полечу Від твоєї печалі, - Наче у вогні, Боляче мені. Сльози як дощі, Я тебе забуваю. Холодно в душі, Я у небо злітаю, - Наче у вогні, Боляче мені... Приспів: Біль Знову звідусіль, Ти мені пробач... Біль - В
Одинокая Странница
Муз: Натан Сл. Д.Тамбовский Одинокая птица странница - Ночь приходит под вечер. Расстаемся, любовь останется, Без нее может легче? Отчего так была доверчива, Все равно снег растает. Этот мир, он такой изменчивый, Мир похож на стаю. Белая
