Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Come On Come On

В рубрике: Тексты песен — 27.09.2012

If you like to get in touch with me someday
I know just what you'll say
useless empty words
You close your eyes and try to talk me
through
no matter what you'll do, you know I'll
be just fine

So come on come on
dress me like a queen
confuse me, even steal my inner feelings
come on come on
change the way I've been
just hold me down, abuse my mind forever

you held me down that night so long ago
I knew you sold your soul
to that devils hole
and I was a part of licking tears from you
no matter what you'll do, you know I'll
be just fine

So come on come on
dress me like a queen
confuse me, even steal my inner feelings
come on come on
change the way I've been
just hold me down, abuse my mind forever

come on come on, come on come on, come
on come on,
come on come on
dress me like a queen
confuse me, even steal my inner feelings
come on come on
change the way I've been
just hold me down, abuse my mind forever


Похожие новости.


Tokyo!

Tokyo!

Tokyo! I know from all your lightbulbs that you know The real deal when you see it ?€” if you see it won't you tell me so? Oh we've come too far ?€”



Au Bout De La Nuit

Au Bout De La Nuit

beau c'est si beau ! ton corps glissant sur ma peau chaud que c'est chaud ! ta bouche soufflant sur mes mots long oh ; c'est long ! le temps du dernier frisson froid qu'il est froid ! ce silence qui grelotte en moi au



Трамвайные Пути (полная версия) (feat. 5 Плюх)

Трамвайные Пути (полная версия) (feat. 5 Плюх)

Эти мутные будни И эти изученные до жути маршруты Прут меня лет с пяти Чуткие органы правосудия тут Учат всё продумывать Если вдруг задумал что-то суетить И тут мне шепнут эти… Трамвайные пути На том ли ты пути



Spirit

Spirit

I was an eagle but I cannot fly, I was a lion, but I run no more, I was a river, but the river's dry, And soon the spirit is coming to take



Обожаю

Обожаю

Я тебя в прихожей обниму - Ты прошепчешь, фартук теребя: "Любишь?" - "Нет, конечно" - "Почему?" - "Просто обожаю я тебя!" ПРИПЕВ: Обожаю я тебя, обожаю, Даже если я тебя обижаю. Жить на свете не любя -




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.