Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

All I Do Is Dream Of You

В рубрике: Тексты песен — 19.10.2012

All I do is dream of you
The whole night through
With the dawn I still go on
Dreamin' of you

You're every thought, you're everything
You're every song I ever sing
Summer, winter, autumn and spring

And were there more than twenty-four hours a day
They'd be spent in sweet content just dreamin' away

When skies are gray, when skies are blue
Morning, noon and nighttime, too
All I do the whole day through is dream of you

Oh slow down
When sky's are gray, even when they're are blue
And were there more than twenty-four hours in a day
They'd be spent in sweet content dreamin' away
When sky's are gray, When sky's are blue, in the morning

All I do the whole day through
Is dream of you

When sky's are gray, when sky's are blue
In the morning (and nighttime too)
All I do the whole day through is dream of you


Похожие новости.


Unter Falscher Flagge

Unter Falscher Flagge

Nun irrten die halbtoten Hosen von Durst geplagt schon seit Wochen auf den 7 Meeren umher. Orkan und Skorbut hatten die Mannschaft bis ans Ende ihrer Kr?fte gebracht. Dann endlich am 52. Tag ihrer



Всі Шляхи Є Схвален

Всі Шляхи Є Схвален

Різні питання, і саме складне Довбить, що завтра чекає мене? Що буде добре, а що буде зле? Де підстелив би, щоб м’яко упав? Що би прийняти, спокійно щоб спав? Що би зробити, подяку щоб мав? Приспів: Зірочки



Guerilla Till I Die

Guerilla Till I Die

[Hook x2] Guerilla till I die, mama don't cry When they come for me, when I blast We gon see how many of em run from me Guerilla till I die, but I never



Just For Who You Are

Just For Who You Are

To you, we give the glory To you, we give the honor To you, we give the glory and the praise Not for what you've done Not for victories won Oh Lord, just for who



Дай Бо

Дай Бо

Ой, як не було неба і землі, Ой, дай Бо... А тільки було синєє море, Ой, дай Бо... Ой, як не було неба і землі, А тільки було синєє море. На цьому морі горіли огні І коло




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.