Новорічна!!! :)
Снігом моє місто замело,
всі ялинки куплені давно,
друзям подарунки надсилаю,
настрій свята в серце запускаю!!!! :)))
Новорічні стали магазини,
люди розбирають апельсини,
шампанське кожен хоче мати,
щоб у північ келихи підняти!
ПРИСПІВ:
НОВИЙ РІК іде по землі,
в інтернеті, в ефірах TV,
Новий рік по планеті мандрує,
бій курантів бажання дарує.
Всі мобілки у руках тримають,
есемески друзям надсилають,
перегруз в мережі від вітань,
позитивних слів і побажань
ПРИСПІВ: (2)
З НОВИМ РОКОМ!!!!!!!!
Похожие новости.
Я Кожен День Живу
Той день коли моя душа побачила тебе І в серці запалилася весна, Раз і до тепер вона пала Твого дзвінка чекаю як в перший раз Стою, не знаю що казати І твій автограф в мене
Return The Favor (feat. Timbaland)
[Keri] Hey, hey Can you find my sexy body, oh Boy come explore Hey [Timbaland] Baby you first I'll show you mines You show me yours [Keri] Hey You about to have me, oh, see On my worst behavior [Timbaland] And I can return
Новогодняя История (feat. А. Ковалёв)
Снегом прошлых лет заметает след, Но согреет всех детства тёплый свет. И будет мир, и счастье за каждым окном. В жизни всех людей, взрослых и детей Время нет светлей этих ярких дней, Когда приходит снова
Blackbird
Blackbird singing in the dead of night, Take these broken wings and learn to fly, All your life, You were only waiting for this moment to arise; Blackbird singing in the dead of night, Take
Sue?o
Et si l'on abusait del adrenalina Et si l'on abusait de las se?oritas Et si l'on abusait de los regalos suelos Et si l'on abusait del amigo vino Et si l'on abusait del tiempo
