Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Новорічна!!! :)

В рубрике: Тексты песен — 01.11.2012

Снігом моє місто замело,
всі ялинки куплені давно,
друзям подарунки надсилаю,
настрій свята в серце запускаю!!!! :)))
Новорічні стали магазини,
люди розбирають апельсини,
шампанське кожен хоче мати,
щоб у північ келихи підняти!

ПРИСПІВ:

НОВИЙ РІК іде по землі,
в інтернеті, в ефірах TV,
Новий рік по планеті мандрує,
бій курантів бажання дарує.

Всі мобілки у руках тримають,
есемески друзям надсилають,
перегруз в мережі від вітань,
позитивних слів і побажань Новорічна!!! :)
ПРИСПІВ: (2)

З НОВИМ РОКОМ!!!!!!!!


Похожие новости.


A La Mode De Chez Nous

A La Mode De Chez Nous

Ma?tre Gims : the hard The the the hard Savez-vous donner des coups A La Mode De Chez Nous The hard the the the hard Savez-vous donner des coups A La Mode De Chez Nous A mon avis a



А Ми Удвох

А Ми Удвох

У зелен саду, в очах на виду Хтось любиться й милується. Щасливі усі, рука у руці Йдуть парами по вулицях. Приспів: А ми удвох, а ми удвох В одне дівча закохані. Все віримо і мріємо, Що любить з



Пробач, Кохана

Пробач, Кохана

Я так часто тебе залишаю, Мов стеблинку у полі одну. Знаю добре, мене ти чекаєш, Виглядаєш коли знов прийду. Приспів: Ти пробач, кохана зіронько, пробач. Не тужи за мною, чуєш, і не плач. Я лечу до тебе



Turn It Up

Turn It Up

I can tear the whole world down I can tear the whole world down I guess it's bad enough I'm drinking til I smile I can tear the whole world down I can tear



Я Махав

Я Махав

Я махав ковбасов, я махав і кусав Я так махав тов ковбасов Що її всю покусав Приспів: Я махав ковбасов Є-є нов-нов-нов-нов Я гуляв з ковбасов І носив над головов Я так гуляв з тов ковбасов Що її всю




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.