Новорічна!!! :)
Снігом моє місто замело,
всі ялинки куплені давно,
друзям подарунки надсилаю,
настрій свята в серце запускаю!!!! :)))
Новорічні стали магазини,
люди розбирають апельсини,
шампанське кожен хоче мати,
щоб у північ келихи підняти!
ПРИСПІВ:
НОВИЙ РІК іде по землі,
в інтернеті, в ефірах TV,
Новий рік по планеті мандрує,
бій курантів бажання дарує.
Всі мобілки у руках тримають,
есемески друзям надсилають,
перегруз в мережі від вітань,
позитивних слів і побажань
ПРИСПІВ: (2)
З НОВИМ РОКОМ!!!!!!!!
Похожие новости.
M?lodie
(Florian Peppuy) Et pour un peu plus d'esprit Pour toi m?lodie A la douceur et les fleurs de nos jeunes ann?es Aux yeux tout ronds d'un m?me qui brillent, ? cet instantan? A ta main
Every Girl (Remix)
Відірватись Від Земл
Віра в сон, що ходить поміж нами. Про любов, шалену до нестями, Яку показують в кіно, Коли звучить сумна мелодія. Марафон, літають дні за днями, Знов і знов, усе життя і прямо. Та тільки хочеться не
Досить
Досить, та й з мене мабуть досить, Тебе ніколи поруч нема, Я втомилася бути сама. Знаєм, нічого ми не маєм, Я виплакала очі свої, О, як це набридло мені. Та кожен раз коли мовчу Насправді я про
Снегом По Венам
Стараясь превозмочь земное тяготенье, Она стремилась вверх, но падала лишь вниз И падшая душа какой-то бледной тенью За неба
