Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Я Повернусь

В рубрике: Тексты песен — 14.09.2012

Я повернусь
Крізь мур дощу, -
Я послизнувсь
І відімщу
Своїм катам,
Своїм братам,
Чужим хатам
І всім, хто там.

Бо найчастіше злі чутки
Вночі ллють сльози на зірки,
На зірки.

Я повернусь
В своїх піснях,
Я розчинюсь
В словах-мечах
Для тих, хто був,
Для тих, хто чув,
Хто не збагнув,
Та не забув.

Бо звичка стукати в серця -
Це шлях без краю і кінця,
І кінця

Я повернусь
І зраджу всіх,
Хто доторкнувсь,
Та не вберіг...
Й повіє він,
Мій вітер змін!
Пробач мені...
Усе. Амінь.

Я стану гіршим за полин
І знайте - винні в цьому лише ви,
Лише ви.

Бо звичка стукати в серця -
Це шлях без краю і кінця,
І кінця!


Похожие новости.


Keep On The Sunny Side

Keep On The Sunny Side

There's a dark and a troubled side of life There's a bright and a sunny side too Though we meet with the darkness and the strife The sunny side we also have in



Missing You

Missing You

I can't stand another night Stand another night without you Since you've been away Everything don't seem like they used to be between you and me 'Cause I'm missing you I'm missing your love, love,



911

911

А он такой же, как я, как ты, сотни прочих Ещё вчера, что бегал по путям на сортировочной Ну а сегодня под присмотром людей в фуражках Прощался с матерью своею и любимой Машкой Два



Полюби Мене

Полюби Мене

Люби мене і вранці, і в обід. Як зацвіте кохання на весь світ, Коли почуєш подих ти весни, Мене з собою на ніч забери! Приспів: Полюби мене такого, Полюби, як вмієш ти! Забери мене з собою, Забери і



Love Ain’t Live

Love Ain’t Live

[Talking:] Z-Ro the Crooked, AKA King of Da Ghetto Representing Assholes By Nature [Z-Ro:] I always been a soldier, but I never did look for no wars I walk with God, but I still receive




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.