Кіно (bald bros radio mix) 2011
КІНО
КІНО
Ми проектуєм наше кіно,
в твоїй машині їдем давно,
музика, швидкість,
залежить від нас,
назва картини :"Люди в анфас"
ПРИСПІВ:
МИ- своє кіно маєм,
сюжети знімаєм,
живемо як відчуваєм!
МИ - все сіре ламаєм
руки тримаєм
так сильно, не відпускаєм!
Ми проектуєм далі кіно,
дивлюсь на тебе-
ловлю тепло.
Ми не зважаєм на чорні слова,
в нашій дорозі кордонів нема!
ПРИСПІВ:(3)
Похожие новости.
Looking For My Life
Oh Lord, won't you listen in to me now Oh Love, I got to get me back to you somehow I never knew that life was loaded I'd only hung around birds and
You Don’t See Me
If you don't wanna call it home Is it better to be on your own? Is it better to start over new? Honestly I don't know what to do How can I reach you
Чуєш
Ніч сховає моє місто, віч-на-віч разом з тобою Я не віддам тебе без бою У холодному світанні виноградною лозою Ніч скотилася сльозою Знаєш, я тебе кохаю... Приспів: Чуєш, я тобі співаю Чуєш, я тебе кохаю Я тобі співаю.
Nobody Knows
L'aube a bu sa transparence Nobody knows "Ghost" elle est infiniment Nobody knows Nobody knows Nobody knows Nobody knows Nobody knows Nobody knows Nobody knows L'aube a su la lune entendre Nobody knows Nulle vie, nul ressentiment Nobody knows Nobody knows Nobody knows Nobody knows Nobody knows Nobody
Проміння
Світ це пустеля, Але любов – це вода Для спраглих... Во-во-во-во! (6) Чиста вода тече, Світла вода тече, Тала вода тече, Точить каміння... Є-є! Є-є! Біла хмара пливе, Тепла хмара пливе, Файна хмара пливе, Торка коріння.. Є-є! Є-є! Вітер диха у скло, Срібні стріли дощу, І
