Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

The Fireman

В рубрике: Тексты песен — 13.09.2012

[Chorus:]
Well they call me the fireman, that's my name.
Making my rounds all over town, putting out old flames.
Well everybody'd like to have a what I got.
I can cool 'em down when they're smold'ring hot.
I'm the fireman, that's my name.

Last night they had a bad one a mile or two down the road.
Well my buddy walked out and left his woman burning out of control.
Well I was down there in about an hour or so.
With a little mouth to mouth she was ready to go.
I'm the fireman, that's my name.

[Chorus]

Got a fire engine red - T - bird automobile.
In a minute or less I can be dressed fit to kill.
I work 24 on, 24 off.
When they get too hot, they just give me a call.
I'm the fireman, that's my name.

[Chorus]

They call me the fireman, that's my name


Похожие новости.


Love R.I.P.

Love R.I.P.

If you say that you're not serious Walk away and just forget about us Hey baby I'm not gonna take it this time Oh no.. If you say that you're not good for me You see



Любимый

Любимый

Когда на сердце листопад, Когда в душе то рай, то ад, Когда кончаются мечты И от меня уходишь ты… Я посмотрю тебе в глаза, Я так хочу тебе сказать – Милый, ты был подарен мне судьбой. Любимый



Waka Waka (Esto Es ?frica)

Waka Waka (Esto Es ?frica)

Llego el momento caen las murallas va a comenzar la ?nica justa de la batallas. No duele el golpe no existe el miedo qu?tate el polvo ponte de pie y vuelves al ruedo. Y la presi?n que sientes espera en ti tu gente! Ahora



Стихія

Стихія

І Часу немає, не вистачає повітря, відкрий вікно Треба тікати, наздоганяти час, та йому все одно Серце палає, не відчуває, коли вогонь горить Тебе любити, у тобі згоріти, пірнути хоча б на мить ІІ Багато питань,



Грінго

Грінго

Молодий та сміливий і бурхливий наче злива Красуню до безтями покохав юнак Він приходив щоночі Донателла охоче Пригортала до себе і казала так О навіщо так сильно покохав юнак Грінго так захопився Грінго в очі дивився Грінго




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.