Горилка
Я сама недавно в городе была
Зашла под вечер к другу по делам.
Он налил мне не шампанского, вина
Я подавилась - химия одна.
Припев
2 раза
А горилка - це горилка,
А горилка - цэ горилка
Це гэ и о ри эл ка, гори, горилка
Я сама недавно в городе была
Зашла под вечер к другу по делам.
То, да сё, немного чаю попила
Так отравилась, чуть не померла.
Припев
Похожие новости.
Пиво, R’n’R, Футбол
Ну що з цим поробиш, такі ми вже люди - Як є не цінуєм, а потім не буде. У нас була команда, звалася Динамо, Її розпродали до бісової мами. Приспів: Яка ганьба, який позор, Ні пива,
Пил-курил
Стихи и музыка: А. Васильев Разломан на осколки разбит на лоскуты Не пью и не курю до наступленья темноты Лучше бы пил и курил. Мой друг не пьёт и не курит Лучше бы пил
Снігопад Не Тане!
Ночі коротшають, дні стають довшими, Повітря теплішає і сонечко гріє, А гурт Снігопад ніколи не тане, Гурт Снігопад все більше співає! Ми ніколи не розтанемо, Ми ніколи не будемо мокрими, Ми будемо щодня співати пісню Богу, Ми
Оставайся Тем…
Бледнолицые Нигга'дяи Оставайся тем, кто ты есть по жизни, При поддержке здравия и запасом смысла, С идеей в голове и упрямством в душе И попроси Фортуну- пусть удачу даст тебе! А теперь о себе: с
Вставаймо, Браття-українці!
ай білий світ і нас побачить, Узнає, скільки нас тут є. Не треба більше смутком й плачем Засіювать життя своє. Ми кращої достойні долі, Бо волю в серці берегли. Хай хвилі злості та сваволі Не б'ють об
