Небесный Город
Соль или снег…
Чья вина, что мы здесь?
Знаю я - есть город небес,
В нем живут только друзья.
Сон или смех…
Видела я купола,
Странный свет
В окна бил, странный звук тихо пел.
Да или нет…
Ты поверь, я не слепа,
Знаю я - есть город небес,
В нем останусь я и друзья!
Похожие новости.
Land Of Promise
(feat. Dennis Brown with Damian Marley) [Damian Marley] Imagine Ghana like California with Sunset Boulevard Johannesburg would be Miami Somalia like New York With the most pretty light The nuffest pretty car Ever New Year the African Times
Heaven & Earth
[Verse 1:] Never been so proud of myself Looking out for me, for once putting me before someone else A selfish love has been my experience On the unfortunate side of a love that
Die In Your Arms
[Intro] We feel, uh-huh yeah yeah Alright, we feel, uh-huh Yeah yeah, alright [Justin Bieber] So you love me As much as I love you yeah Would you hurt me baby Could you do that to me yeah Would
Worldly Matters
Hot pink skies, twilight of the day I think that I've been going bout this the wrong way Kids on my street got it right man, Barefoot hide and seek My best friend she
Tumble And Twirl
I've seen the city I took the next flight for Borneo They say it's pretty I like the t-shirts in Borneo Some wear Bob Marley Others in Playboy or Duvalier Make the last plane come Let me rise through the
