Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Нестримна Ніч

В рубрике: Тексты песен — 12.09.2012

сл. и муз. В. Івасюк

У мріях я завжди була твоя,
У мріях ти завжди був мій,
Та часу течія, нестримна течія,
Зміла сліди тих мрій
В моїй душі...

Приспів:
Зникло наше “Бути, чи не бути”,
Ген, за гори журавлями отпливло...
І тепер не знаю як забути
Те, чого ніколи не було.

Щірий сміх торкався вуст твоїх,
Щірий сміх, як перший сніг,
Та днів нестримний біг,
Та днів нестримний біг,
Знести повік не зміг
Той перший сніг...

Приспів
Зникло наше “Бути, чи не бути”,
Ген, за гори журавлями отпливло...
І тепер не знаю як забути
Те, чого ніколи не було.

У мріях я була повік була твоя,
У мріях ти повік був мій,
Та часу течія, нестримна течія,
Лишила давній біль
В моїй душі...

Приспів
Зникло наше “Бути, чи не бути”,
Ген, за гори журавлями отпливло...
І тепер не знаю як забути
Те, чого ніколи не було.
І тепер не знаю як забути
Те, чого ніколи не було.


Похожие новости.


L’adoption

L’adoption

La vie est dure et plus encore quand on doit endurer l'abandon Difficile a dig?rer elle en... Parfois d?sesp?rer, il a atterri dans ce monde ? l'?troit Dans cette famille o? les gens



Гимн Анахорету (Кот Зимы)

Гимн Анахорету (Кот Зимы)

Кот зимы на мягких лапах Тихо ходит



Ладо

Ладо

Було колись, де і як не збагну, Сталося дивне, чи долі діяння. Тебе зустрів, чи можливо наснив, Та й полюбив в один раз і востаннє. Твоїх очей синь озер чарівна, Коси - ліси, вітри шовком



Seduction

Seduction

I don't know man, Just feels like, we're a lot different, kinda feels like, we're on a whole different page right now. It feels strange but uh, I guess it's kinda like,



Целься

Целься

Перестанет город просыпаться от звонков, Электронной почтой в дом мой стучит любовь. Я не доступна, слышишь? Я с дождем ушла гулять по крышам, Теперь я свободна, видишь? И только для тебя... Запреты, сомнения, Сквозные ранения, В сердце на




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.