Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Територія

В рубрике: Тексты песен — 01.08.2012

Це моя територія, це моя історія,
Мого життя теорія, світ живу в якому я.
Моя територія - чужа фобія,
Світ живу в якому я.

Якщо хтось запитається: де моя домівка,
Де те місце з якого звук життя мого лунає.
Відповідь проста буде без жодного пафосу:
Сірі вулиці і люди, що на них тримаються.
Це мій світ і це моя територія,
Теги на стінах, вбитих утопією,
Від тих думок, які над нами фанфарами,
Люди вже дуріють і стають примарами.
Світ краси, хвилі в асфальтному морі,
Нещирість андерграундів, в повітрі полі.
Це з надій надія і веселий смуток.
Він не створений для того, щоб на силу потягнути.
Бо хіба ж там є правда, де покровом тіні?
Хіба не там давно блукають два прошарки чорно-білі.
Я не дам заплямувати, свою територію,
Рідну цінувати кожен має історію.

Бо це моя територія, це моя історія,
Мого життя теорія, світ живу в якому я.
Моя територія - чужа фобія,
Світ живу в якому я.

Це мій світ, побудований з яскравих бітів.
Мій світ, у якому вже нема сірих днів.
Моя територія без краю і кордонів.
Мій світ: старих цінностей і нових законів.
Тут не треба мільйонів, багатства і слави,
Можна жити в цьому світі в межах рідної держави
У моєї справи, є лиш одна мета, одна мрія:
Дати тим, хто любить чути те, що я умію.
І кожен, хто розуміє про що йдеться мова,
Той потрапить у цей світ неодноразово,
Необов’язково, робити з себе крутого.
Не потрібно оманювати себе самого.
Цей світ створений для того, щоб прокласти дорогу до мрій,
Зрозумій, в цьому світі ти свій,
Тебе ніхто не осудить, тобі ніхто не завадить.
І у цьому світі, тебе нема кому зрадить.

Бо це моя територія, це моя історія,
Мого життя теорія, світ живу в якому я.
Моя територія - чужа фобія,
Світ живу в якому я.

Кожен хто хоч раз відчув смак цього життя,
Він не забуде його, не втратить цього відчуття,
Бо це не можна пояснити, не можна описати:
Зліт, впав, політ - піднявся, щоб знову злітати.
Бачили не однократно крізь долоні,
Як люди перебували самі у собі у полоні,
Як перепонів світ перекривав погляд їх
І як вдавалось знов і знов здійнятись їм у політ.
Тому що кожен, хто знає, що для нас означає цей світ,
Той не кидає і його не зупиняє сто бід
Ким би не був ти, що не шукав би,
Чи став би тим ким є ти зараз, коли б знав ти,
Куди йти і де повернути, радій життю і слухай те, що ти хочеш чути.
Життя гартують життєві ситуації, бо життя - це destruction,
А destruction - це руйнація!

Destruction - це руйнація?
Destruction - це руйнація!
Невже destruction - це руйнація!
Destruction - це руйнація!

І це моя територія, це моя історія,
Мого життя теорія, світ живу в якому я.
Моя територія - чужа фобія,
Світ живу в якому я.


Похожие новости.


What’cha Gonna Do?

What’cha Gonna Do?

One,two,whatcha gonna do? ain't nowhere to run,when He's looking for you, three ,four,He's knocking your door ain't no where to run you can't hide no more don't you ever listen,to what the older people



Jumping Jack Flash

Jumping Jack Flash

(Jagger/Richards) I was born in a crossfire hurricane And I howled at my ma in the driving rain But it's all right now, in fact, it's a gas But it's all right I'm Jumpin' Jack



Dankbar

Dankbar

'Ne sch?ne Zukunft liegt vor uns, sie lacht jedem hier ins Gesicht, verspricht uns allen eine Chance, auch wenn es heut noch grau aussieht. Dankbar, seid dankbar, ein bisschen dankbar daf?r! Seid dankbar, ein bisschen dankbar, seid



Guerilla Till I Die

Guerilla Till I Die

[Hook x2] Guerilla till I die, mama don't cry When they come for me, when I blast We gon see how many of em run from me Guerilla till I die, but I never



Я Свечу Зажгла

Я Свечу Зажгла

Я в твой дом вошла, я свечу зажгла, И всего одна ночь у нас была. Только та свеча стоит ста свечей, Только эта ночь стоит ста ночей. А дождь стучал в окно, А дождь стучал




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.