Посміхнися
Сльози з очей рікою, сумно мені з тобою,
Мила, любов журбою і затягла грозою,
Але не все так драматично, як здається на початку,
Просто я хотів незвично, але вже не буде гладко.
Ти посміхнися мені коли треба душі
Так відчути тепло посмішки твоєї.
Ти віддайся мені коли тіло в вогні
І коли нас обох бажання манить.
О ні, ні, ні не треба, не проживу без тебе.
Тільки в тобі потреба, хочеш я все для тебе
Але в тебе є інші, з ними також непогано,
Трохи знизу, трохи зверху, а потім знову інші плани.
Ти посміхнися мені коли треба душі
Так відчути тепло посмішки твоєї.
Ти віддайся мені коли тіло в вогні
І коли нас обох бажання манить.
Ти посміхнися мені коли треба душі
Так відчути тепло посмішки твоєї.
Ти віддайся мені коли тіло в вогні
І коли нас обох бажання манить.
Похожие новости.
Небо Тебя Найдёт
Музыка - В.Холстинин Слова - А.Елин Ты совсем одна, ты в тупике В душной неволе Быть его рабой на поводке Ты не смогла... Ты не смогла, в сердце игла Полная боли И зовут тебя, там
Africa Must Wake Up
(feat. K'naan with Damian Marley) [Intro: Jr. Gong] Morning to you man Morning to you love Hey, I say I say [Chorus 2x] Africa must wake up The sleeping sons of Jacob For what tomorrow may bring May a better
Girlfriend Ringtone (feat. Lil Wayne)
[Intro:] (Yo, this right there for all my girlfriends... mine too) Tell me what is it that I gotta do baby for you to be my Girlfriend, And girl I know you tired of
Бабло
Істина проста, бабло не смердить Бабло тільки в кишені приємно шелестить Бабла буває мало, буває мало дуже Руки в гору хто з баблом не дружить... Цю пісню слухати вам далі в западло Пані та панове,
Кто Ты
Пешеходам уже быть достало И всего как обычно мало Я сижу понемногу вникаю Ну зачем большие окна трамваю? Я думаю, я думаю, я Ничего опять не придумаю Припев: Кто-то на балконе повис Кто-то быстро вверх, потом вниз Я пока
