Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Фінальні Титри

В рубрике: Тексты песен — 16.10.2012

Не буде вже тебе в моєму ліжку, все святе,
Мохом поросте, виросте нове почуття, хай,
Погане забувай, говорили добрі друзі,
Та я не камінь знай,
Дбай, дбай про себе, мрій про мене, мрій,
Я вже не твій, о, давно ховаю зло
На тебе, мила, вибач милою була,
Підла кохана - ненавиджу.
Стій зачекай, а зрештою іди, не крути, не кричи,
Все у тебе до нічого,
А як мені тепер, о, не запитала,
Колись поважала, цінувала, цілувала.

Приспів:
Нанай-нанай-най-на-на,
Нанай-нанай-най-на-на,
Нанай-нанай-най-на-на,
На-на-на-на. (весь куплет - 2)

А дощ іде і крутиться Земля,
З відчаю мені хотілося сказати для
Кого ти жила, посміхалась і раділа,
Одягалась, малювалась.
Сміло скажи мені, скажи, Захар ми переможем,
Не бреши, тобі це вже ніяк не допоможе,
О Боже, дякую відкрив мені ти очі,
Ночами довгими я шепотів хочу.
Перший, за це хотів померти,
Але не принесу тобі себе у жертву,
Досить - моє серденько просить, витри,
Ідуть фінальні титри.

Приспів (2)


Похожие новости.


Dear John

Dear John

Long were the nights when My days once revolved around you Counting my footsteps Praying the floor won't fall through, again My mother accused me of losing my mind But I swore I was fine You



Хочу Тебе

Хочу Тебе

Я знаю як блищить її сльоза Коли вона сміється, Я знаю як тремтять її вуста Як серце бється Вона для мене, як дощ із неба Найбільша мрія, якої треба Вона - це сон, прекрасний сон Мій сон,



Shelter From Da Storm

Shelter From Da Storm

[Z-Ro] Of course I'm thankful for another day, my Lord I can't lie But everytime I wake up, seem like one of my people gotta die Anthrax poisoning, Hussein and them blew up



Shake Hands With The Devil

Shake Hands With The Devil

I know some people say that I'm the devil in disguise I won't try to tell ya that I ain't I don't like believin' that I'm evil in your eyes But I ain't



Я Постелю Тебе Под Ноги Небо

Я Постелю Тебе Под Ноги Небо

Я постелю тебе под ноги небо Стань птицей, освободись... Я постелю тебе под ноги небо, Только вернись, только вернись Я заплету в твои волосы вечность Стань солнцем, светом взорвись Я заплету в твои волосы вечность Только вернись,




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.