Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Фінальні Титри

В рубрике: Тексты песен — 16.10.2012

Не буде вже тебе в моєму ліжку, все святе,
Мохом поросте, виросте нове почуття, хай,
Погане забувай, говорили добрі друзі,
Та я не камінь знай,
Дбай, дбай про себе, мрій про мене, мрій,
Я вже не твій, о, давно ховаю зло
На тебе, мила, вибач милою була,
Підла кохана - ненавиджу.
Стій зачекай, а зрештою іди, не крути, не кричи,
Все у тебе до нічого,
А як мені тепер, о, не запитала,
Колись поважала, цінувала, цілувала.

Приспів:
Нанай-нанай-най-на-на,
Нанай-нанай-най-на-на,
Нанай-нанай-най-на-на,
На-на-на-на. (весь куплет - 2)

А дощ іде і крутиться Земля,
З відчаю мені хотілося сказати для
Кого ти жила, посміхалась і раділа,
Одягалась, малювалась.
Сміло скажи мені, скажи, Захар ми переможем,
Не бреши, тобі це вже ніяк не допоможе,
О Боже, дякую відкрив мені ти очі,
Ночами довгими я шепотів хочу.
Перший, за це хотів померти,
Але не принесу тобі себе у жертву,
Досить - моє серденько просить, витри,
Ідуть фінальні титри.

Приспів (2)


Похожие новости.


Sheepdog (live)

Sheepdog (live)

I aim at the first one who'll dare to stand still Oh Lord, you're tension is making me ill You've got no friends in your home, you'll got no family stone You can't



Magic

Magic

(feat. Gudda Gudda) [Lil Wayne] Magic, ahh ahh ow! Rest in peace pimp c yeahhhh Lemme spark up first... Magic, ahh ahh ow! Rest in peace pimp c yeahhhh Lemme spark up first.. Let you know what the



Украли Літо

Украли Літо

Вересневі дощі... Одягнулись в плащі люди. Світ від холоду вкляк тепер тільки так буде. Чи настав Страшний Суд, чи якийсь п’ятий кут, може? Відпусти нам гріхи, дай нам ноги сухі, Боже! А на Таїті живуть у нескінченнім літі. Банани жують байдики



Раритет

Раритет

Всем привет! Мы вернулись, мы с вами опять. На зло врагам не получается на месте стоять; Не можем спать - ночами пишем песни для вас, А вы уже подумали, что огонек погас? Не тут-то



Чорнобривц

Чорнобривц

Чорнобривців насіяла мати У моїм світанковім краю, Та й навчила веснянки співати Про квітучу надію свою. Як на ті чорнобривці погляну, Бачу матір стареньку, Бачу руки твої, моя мамо, Твою ласку я чую, рідненька! Я розлуки та й




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.