Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Дощ

В рубрике: Тексты песен — 06.09.2012

Я часто дивлюсь у відкрите вікно,
я часто так слухаю вранішню тишу...
Залишений кимось на вулиці дощ
вистукує ритми, що в душі запише.
Нічні перехожі скрізь ловлять таксі,
в під’їзди ховаються й під парасолі,
у мене на паузі висне СіДі,
під краплі дощу підставляю долоні:

Приспів:
Мрія в повітрі сяє
третю ночі годинник б’є.
Дощ один не вщухає
так воно є...

Телєфонний номер, залишений кимось
у поспіху десь на газеті старій.
На плівці - чиїсь голоси незнайомі
й з ґітари вичавлюють нотки сумні.
Знов вітер змете мої куці нотатки
зі столу, мов листя осіннє з дерев...
Старий календар вже не має початку,
не має закінчення дощ. Все іде...

Приспів


Похожие новости.


Неверная Луна

Неверная Луна

Простым карандашом, вместо слёз - пара фраз На листке сомнения, Кажется за пять минут пролетела жизнь. Накинув капюшон, по листве, не спеша До угла и в сумерки, Чтоб услышать как всегда вслед: "Остановись!". Неверная луна не



Eye Of The Storm

Eye Of The Storm

Sunshine, on a rainy day. Keeps the dark away, from me Moonlight, on a stormy night, Makes me feel alright, keeps me sane I’ve made up my mind it’s so clear to me. I’m walking



Полька

Полька

Вада-пай. Вих! Вада-пай. Вих! Вада Бада, Бада Вада, Вада-пай. Вих! (2) Вада Бада, да-пай. Бада Вада, да-пай. Вада Бада, Бада Вада, да, да-пай Вада Бада, да-пай. Бада Вада, да-пай. Вада Бада, Бада



M’asseoir

M’asseoir

Au coin d'un clair ruisseau un homme chantait la vie comme si un seul flot m'avait conduit ? lui Cette homme portait au dos les marques de ces cris que l'on ne veut pas entendre qui nous



Трататата

Трататата

Я танцюю файно і ходжу до клюбу Щей кохаю тайно дівчиноньку любу А сьогодні вранці надійшла повістка Щоби кидав танці та ішов до війська Приспів: Трататата, трататата Хочу танцювати я без автомата (весь куплет - 2) Ой,




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.