Дощ
Я часто дивлюсь у відкрите вікно,
я часто так слухаю вранішню тишу...
Залишений кимось на вулиці дощ
вистукує ритми, що в душі запише.
Нічні перехожі скрізь ловлять таксі,
в під’їзди ховаються й під парасолі,
у мене на паузі висне СіДі,
під краплі дощу підставляю долоні:
Приспів:
Мрія в повітрі сяє
третю ночі годинник б’є.
Дощ один не вщухає
так воно є...
Телєфонний номер, залишений кимось
у поспіху десь на газеті старій.
На плівці - чиїсь голоси незнайомі
й з ґітари вичавлюють нотки сумні.
Знов вітер змете мої куці нотатки
зі столу, мов листя осіннє з дерев...
Старий календар вже не має початку,
не має закінчення дощ. Все іде...
Приспів
Похожие новости.
Неверная Луна
Простым карандашом, вместо слёз - пара фраз На листке сомнения, Кажется за пять минут пролетела жизнь. Накинув капюшон, по листве, не спеша До угла и в сумерки, Чтоб услышать как всегда вслед: "Остановись!". Неверная луна не
Eye Of The Storm
Sunshine, on a rainy day. Keeps the dark away, from me Moonlight, on a stormy night, Makes me feel alright, keeps me sane I’ve made up my mind it’s so clear to me. I’m walking
Полька
Вада-пай. Вих! Вада-пай. Вих! Вада Бада, Бада Вада, Вада-пай. Вих! (2) Вада Бада, да-пай. Бада Вада, да-пай. Вада Бада, Бада Вада, да, да-пай Вада Бада, да-пай. Бада Вада, да-пай. Вада Бада, Бада
M’asseoir
Au coin d'un clair ruisseau un homme chantait la vie comme si un seul flot m'avait conduit ? lui Cette homme portait au dos les marques de ces cris que l'on ne veut pas entendre qui nous
Трататата
Я танцюю файно і ходжу до клюбу Щей кохаю тайно дівчиноньку любу А сьогодні вранці надійшла повістка Щоби кидав танці та ішов до війська Приспів: Трататата, трататата Хочу танцювати я без автомата (весь куплет - 2) Ой,
