Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Дощ

В рубрике: Тексты песен — 06.09.2012

Я часто дивлюсь у відкрите вікно,
я часто так слухаю вранішню тишу...
Залишений кимось на вулиці дощ
вистукує ритми, що в душі запише.
Нічні перехожі скрізь ловлять таксі,
в під’їзди ховаються й під парасолі,
у мене на паузі висне СіДі,
під краплі дощу підставляю долоні:

Приспів:
Мрія в повітрі сяє
третю ночі годинник б’є.
Дощ один не вщухає
так воно є...

Телєфонний номер, залишений кимось
у поспіху десь на газеті старій.
На плівці - чиїсь голоси незнайомі
й з ґітари вичавлюють нотки сумні.
Знов вітер змете мої куці нотатки
зі столу, мов листя осіннє з дерев...
Старий календар вже не має початку,
не має закінчення дощ. Все іде...

Приспів


Похожие новости.


Sunset

Sunset

Well here we are at the base of the sunset Here we are, here we are This I won't forget As the night slowly creeps up our backside I'm so blessed that you're here



Під Облачком

Під Облачком

Під облачком явір похилений Сьпіват на нім пташок премилений Слухай мила як тот пташок сьпіват Же з любови нич добре не быват Ци та любов є од Бога дана Ци лем може дяблом підшептана Хоц бис



Еврейский Портной

Еврейский Портной

Тихо, как в раю. Звезды над местечком высоки и ярки, Я себе пою, я себе крою. Опустилась ночь, Отдохните, дети, день был очень жаркий. За стежком стежок, грошик стал тяжел, Ой, вей. ПРИПЕВ: Было время, были силы, Да



Аве Мария

Аве Мария

Скажи мне, Мария, что вчера натворил я, Скажи мне, Мария, что вчера говорил я, Укатала ты меня своей странной походкой, Укатала ты меня своей звездной находкой, Аве Мария, Аве Мария. Ждал тебя я на углу



День Президента

День Президента

Йде президент до чорного авто, В його авто з ним не сіда ніхто, Окрім огуди, роздумів і слави, Його народу і його держави, День президента в ніч перетікає. Нема ні сну, ні спокою не має, У




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.