Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Ой Ти, Дівчино

В рубрике: Тексты песен — 03.07.2012

Ой ти, дівчино з горіха зерня,
Чом твоє серденько - колюче терня?

Чом твої устонька - тиха молитва,
А твоє слово остре, як бритва?

Чом твої очі сяють тим чаром,
Що то захоплює серце пожаром?

Ох, тії очі темніші ночі,
Хто в них задивиться, й сонця не схоче!

Тебе видаючи, любити мушу,
Тебе кохаючи, загублю душу.


Похожие новости.


Папа И Мама

Папа И Мама

( муз.Е.Кемеровский, сл. Н.Шемятенкова, Е.Кемеровский ) 1.Улетело моё детство в дали синие, Не грустите, дорогие, мои милые. Дом с сиренью тёмной ночью не забудется. Может быть, что загадала, скоро сбудется… Припев: Как вы там без меня,



Kili Watch

Kili Watch

Kili watch Kili watch Kili watch Kili kili kili kili watch watch watch watch Keom ken ken aba Depuis deux jours je ne fais que r?p?ter Ce petit air qui commence ? m??nerver Oui! Kili kili kili



Бажання

Бажання

Розквіта зорею ранок над землею І сади рясніють, спокій над селом Вийди на світанні, загадай бажання Сяй своїм промінням, грій своїм теплом Приспів: Ой не негожу, ой не можу я Стримувати почуття Іду до тебе, іду до



Зупинись

Зупинись

Ще один день пройшов, ще один крок до краю. Він пролетів, як птах, так все життя мине. Краплина в морі днів, так зірка загасає, Так дивний світ життя в моїх очах засне. Приспів: Зупинись на



Не Твоим

Не Твоим

Я был готов идти за тобой в огонь Был готов любить тебя без причин Был готов терпеть за тебя всю боль Теперь я стану лучшим, но не твоим Я думал, что с тобой я




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.