Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Вчора

В рубрике: Тексты песен — 18.06.2012

Догорають в саду, догорають в саду маргаритки,
Осінь казку несе, осінь казку несе на крилі.
Я так хочу тебе, я так хочу тебе знов любити,
Але пізно мені, але пізно мені в королі.
Двадцять років твоїх, двадцять років твоїх, як світанок,
Сорок років моїх, сорок років моїх — сад пісень.
Ти ще можеш кохати, ще можеш кохати безтямно,
Я ж ніколи не зможу забути вчорашній наш день.

Приспів:
Вчора, вчора, вчора — в небо любов пішла.
Вчора, вчора, вчора — ти ще моєю була.
Вчора, вчора, вчора - ми обнімались крильми,
Вчора, вчора, вчора — навік розлучалися ми.

Відцвіли вже мої, відцвіли вже мої маргаритки
У чужім королівськім, чужім королівськім саду.
Я повинен тебе, я повинен тебе розлюбити
Чи на щастя моє, чи на радість чужу, чи біду.
Я не буду тебе, я не буду тебе пам'ятати
Кращу пісню свою, кращу пісню свою із пісень
Тільки фото твоє, тільки фото твоє цілувати
Буду я кожен день, буду я кожен день, кожен день.

Приспів:


Похожие новости.


The Memory Of A Free Festival

The Memory Of A Free Festival

Maybe I should announce it, should I Memory of a free festival The Children of the summer's end Gathered in the dampened grass We played Our songs and felt the London sky Resting on our



Горе-зима

Горе-зима

Не идет, не получается Не везет, силы кончаются Мы живем новыми законами День за днем жизнь между вагонами Для тебя, сделал я постель из роз Но меня мучает один вопрос Почему ты так хотела быть одна И



Take It Down Low (feat. Chris Brown)

Take It Down Low (feat. Chris Brown)

[Intro:] I like that You like that? Yeah, I like that You like that? Yeah, I like that You like that? Yeah, I like that [Verse 1: Akon] Stop it now I'm turned on Is that your girl? Then why she's watching



Первая Кровь

Первая Кровь

(Музыка и Слова – Блондинка КсЮ) Мир, как большая крупная добыча И каждый рвется подчинить его себе Переступая через сотни тысяч тел, Ты веришь, что все вспомнят о тебе… Не стоит ждать, Когда прольется чья-то



Две Половинки

Две Половинки

Давай, встречай Новый Год По старой привычке, Желанья, признанья в любви, Яркие на небе огни. Вот-вот придёт И уйдёт на рассвете, Это придумал кто-то до нас, Мы скажем ещё не раз Друг другу сто тысяч пламенных фраз. Две половинки




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.