Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Контакт

В рубрике: Тексты песен — 14.08.2012

Земля біжить від п’яних ніг
І розум рветься із-за грат
Я знов виходжу на контакт
Рукою помахав з Землі

Приспів:
В небо
Я тут - долі
Махніть зверху і ви рукою мені -
Мало від вас треба, - явіть себе
Мені так сумно без вас

Стою і впасти не боюсь -
Моєї величі часи
У пляшку наче в телескоп
Підбитим оком подивлюсь

Приспів

Проснеться ранок у вікні
В руці тремтить желе води
Все як завжди, - лише чорти
Гуляють в карти на столі
І я побачу уві сні,
Як десь у неба глибині
Якась істота так - як я
Дарма гукає до Землі

Приспів


Похожие новости.


Quand J’ai Peur De Tout

Quand J’ai Peur De Tout

Des enfants qui s'?lancent Une m?me apparence Des ?clats de soleil Des rayons d'innocence Avant la prudence Avant la malchance Des enfants pareils Y a-t-il un sort, un signe Est-ce un doigt qui d?signe Celle ou celui qui va Renoncer



Місяцю Мій

Місяцю Мій

Що за біда, що на неї найшло? Як же не жити всьому, щр було... Розлучені руки і кінчики вій... Місяцю мій, місяцю мій... Що за біда та й зайшла за поріг, Вкрала вогонь і поклала



City Of Night

City Of Night

Taxi Cab, Taxi Cab, at the light Won't you take me on a ride through this city of night I got some money and I'm feeling fine I ain't in no hurry so



Радість Моя

Радість Моя

По нічному місті знову я блукаю, Згадую дитинство і тебе в нім шукаю, Проводжаю знову твій трамвай останній Залишилось в ньому моє перше кохання Приспів: Радість моя, щастя моє Дякую долі, що ти в мене є Радість



O? Sont Les Hommes

O? Sont Les Hommes

O? sont les hommes ? Qui pardonnent, fusionnent et qui donnent Leur ?me dans les bras d'une femme O? sont les hommes ? Qui laissent ?clater leurs faiblesses au grand jour pour vivre un




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.