Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Контакт

В рубрике: Тексты песен — 14.08.2012

Земля біжить від п’яних ніг
І розум рветься із-за грат
Я знов виходжу на контакт
Рукою помахав з Землі

Приспів:
В небо
Я тут - долі
Махніть зверху і ви рукою мені -
Мало від вас треба, - явіть себе
Мені так сумно без вас

Стою і впасти не боюсь -
Моєї величі часи
У пляшку наче в телескоп
Підбитим оком подивлюсь

Приспів

Проснеться ранок у вікні
В руці тремтить желе води
Все як завжди, - лише чорти
Гуляють в карти на столі
І я побачу уві сні,
Як десь у неба глибині
Якась істота так - як я
Дарма гукає до Землі

Приспів


Похожие новости.


Мама

Мама

Странный город.Странный день. В пустоту из пустоты. Под ногами чья-то тень Убегает от темноты. В окнах ядовитый свет, Провожает до угла. Опять придёт рассвет, Не тот,который ты ждалааа... ...Аааааааааа!Я иду к тебе домой.... ...Аааааааааа!Я иду к себе домой.... ...Аааааааааа!Я иду



Il Prato Delle Anime

Il Prato Delle Anime

SONO STATO MOLTO TEMPO FERMO.... LI' A CERCARE LA MIA ANIMA............NEL PRATO DELLE ANIME E QUESTE ALI MALANDATE..SEMBRA CHE... NON VOLO PI? AD UN TRATTO UN'ANIMA, LA MIA CHE IMPRESSIONE OSSERVARLA DA QUASS? QUALCOSA IN



Река

Река

Каждый мысленный вдох меня уносит, Приближая к концу пути. В этом мире никто уже не спросит, Что осталось нам впереди. Первый шаг уже сделан, Бесконечность заполняет меня внутри. Я плыву



Sometimes I Ride

Sometimes I Ride

[Lyrical 187] I'm having a hard time, getting a grasp on reality Without that weed or mad at me, for shit I did before I reached my 20's If I knew then what



Ой, Андрійку

Ой, Андрійку

Ми з тобов стояли тай на полонині, Де тепер мандруєш, що сама я нині? З ким рахуєш зорі з вечора до ранку? Лиш твої мя очі сняться до світанку. Ой, Андрійку, куди ж то




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.