Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Сезон Дощів

В рубрике: Тексты песен — 11.07.2012

За стінами вода велика
Мій мачур спить й тихо мурлика

Приспів:
Вікнами, вікнами, вікнами дивляться в світ
Стелями, стелями, стелями стелять дощам
Вулиці, вулиці, вулиці міст
Хвилями, хвилями, хвилями
Навпростець в океан

Ллю в унітаз обридлу бражку
Пхаю листа в порожню пляшку

Приспів


Похожие новости.


P2 Vatican Blues (Last Saturday Night)

P2 Vatican Blues (Last Saturday Night)

Gazed at the ceiling from below A splendid Michelangelo Filled my heart with delight Last Saturday night Arrived believing from home Climbed every step inside St. Peter's Dome Claustrophobic and ex-Catholic Last Saturday night Now how come nobody



Мій Оберіг

Мій Оберіг

Стежини, квіти-чебреці Мене зовуть у Грабівці, В моє дитинство, у село, Де хороше мені було. Приспів: Але із тих юначих літ Життя пізнав, побачив світ, Та серцем линув на поріг В моє село, мій оберіг. (весь куплет -



Фігурне Катан

Фігурне Катан

Взимку, на ставу, серед води Коні скачуть в леді, як у полі, хлопці люблять їздити кіньми І як діти чемнії ті коні Влітку, лід рубаю, в квіточки Коні раді, плескають у скроні, хлопці люблять



Я Махав

Я Махав

Я махав ковбасов, я махав і кусав Я так махав тов ковбасов Що її всю покусав Приспів: Я махав ковбасов Є-є нов-нов-нов-нов Я гуляв з ковбасов І носив над головов Я так гуляв з тов ковбасов Що її всю



Waiting For The Bus

Waiting For The Bus

My name is Gary Tyler, Louisiana-born Shadow of the poplar tree on fields all ripe with corn Sixteen years I counted on the rising of the sun I'm just waiting for the bus




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.