Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Перлина Cтепу

В рубрике: Тексты песен — 17.07.2012

Не треба, не треба
Не тре більше суму,
Не треба не згадуй
Про те що в кишенях дірки
Для мене і тебе
Створили цю землю і небо
Для мене і тебе
У небі сяють зірки

Приспів:
Я чув, я чув - в середині голос її лунав
Я знав, я знав - так може співати тільки вона

Хай кажуть - далеко
Не слухай - близько, близько
Щастя тут поруч
Ти носиш щастя в собі
Ти в собі носиш степ
Степ то є твоя колиска
В безкрайнім степу
Немає місця журбі

Догорає багаття дня
Навпроти Сонця на сході перша зоря
Мерехтить, сивий степ шелестить
Босі ноги гріє земля

Не треба, не треба
Не тре більше суму,
Не треба не згадуй
Про те що в кишенях дірки
Для мене і тебе
Створили цю землю і небо
Для мене і тебе
У небі сяють зірки

Приспів


Похожие новости.


When I Think Of You

When I Think Of You

There is something on my mind, and I'm losing concentration And I feel it everytime, that you are near me. I could tell you all about, your picture at my bedside, I should call you sometime, and



I Always Get Lucky With You

I Always Get Lucky With You

I've had good luck, and bad luck And no luck, it's true But I always get lucky with you I've been turned on, and turned down When the bars close at two But I always



Рідне Місто

Рідне Місто

Я з України, з Івано-Франківська, може хто чув? Місто чудове, колись називалося Станіславом. Сто років тому тут був випадково письменник Франко, Є промисловість в нас: хімія, дошки, хліб, молоко. Зліва Бистриця, справа Бистриця -



Западня

Западня

Это было совсем недавно... Но, слава Богу, эти времена прошли- Времена диких нравов, Времена шальных денег и безденежья... Когда ,выходя на улицу, Видя эти лица, Казалось, что должен всему городу... Ага... Кто еще кому должен!.. Какая полоса наступит



Телефон

Телефон

Полночь приходит. Небо, луна Я не знаю где ты, знаю одна Знаю сейчас ты тоже не спишь Только всё как прежде ты не звонишь Тихо, так тихо, и снова не ты Я наберу цифры мосты Снова




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.