Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Перлина Cтепу

В рубрике: Тексты песен — 17.07.2012

Не треба, не треба
Не тре більше суму,
Не треба не згадуй
Про те що в кишенях дірки
Для мене і тебе
Створили цю землю і небо
Для мене і тебе
У небі сяють зірки

Приспів:
Я чув, я чув - в середині голос її лунав
Я знав, я знав - так може співати тільки вона

Хай кажуть - далеко
Не слухай - близько, близько
Щастя тут поруч
Ти носиш щастя в собі
Ти в собі носиш степ
Степ то є твоя колиска
В безкрайнім степу
Немає місця журбі

Догорає багаття дня
Навпроти Сонця на сході перша зоря
Мерехтить, сивий степ шелестить
Босі ноги гріє земля

Не треба, не треба
Не тре більше суму,
Не треба не згадуй
Про те що в кишенях дірки
Для мене і тебе
Створили цю землю і небо
Для мене і тебе
У небі сяють зірки

Приспів


Похожие новости.


Десь За Дніпром Гримить Гроза

Десь За Дніпром Гримить Гроза

Десь за Дніпром гримить гроза, Стоїть під вишнею козак, Стоїть, чекає, милу гукає, А мила спить, не розбудить. Проснись, проснись, моя кохана, Вернулась сотня вже з боїв, Піди, зустрінь свого Степана, А ти, мамо, своїх синів -



Реветастогне

Реветастогне

Реве та стогне Дніпр широкий, Сердитий вітер завива, Додолу верби гне високі, Горами хвилю підійма. Приспів: Реве та стогне... Реве та стогне... Реве та стогне... Реве та... І блідий місяць на ту пору З-за хмари де-де виглядав, Неначе човен в Синім



Crawling Back To You

Crawling Back To You

Lessons learned, bridges burned to the ground, And it's too late now to put out the fire, Tables turned, and I'm the one who's burning now, Well I'm doing alright, 'Til I close my



Ой Верше, Мій Верше

Ой Верше, Мій Верше

Ой верше, мій верше Мій дзелений верше Уж мі так не буде Як мі было перше Бо перше мі было Барз мі добри было Од свойой мамичкы Не ходити было Не ходити было Горами лісами Не любити было З чорними очами Не



I’m Alive

I’m Alive

I can feel it every minute under my skin - Soul is bleeding ,love is leaving empty skies within,- Now - more than ever. Dream's so pure, I was sure - faith could




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.