Не Бажай Іншого
Радіоновина.
Кажуть, нас немає більше.
"Як, - питаю, - нема?",
Та від себе чую тишу.
Радіодивина
Каже: "Час для тебе "вийшов",
Кимось бути ти бажав,
Але ти не став."
Приспів:
Ми забули ті слова,
Ми пусту обрали тишу.
Ми забули ті слова,
У яких лише сенс існування.
Забули ті слова.
Ми пусту обрали тишу.
Ми забули ті слова,
У яких лише сенс існував.
Відчинити вікно
Й не побачити нікого.
Жах та сум. Де воно,
Твоє заповітне слово?
Не бажай іншого.
У ві сні спитають знову
Дітлахи - мандрівники:
Чому ми не ти?
Приспів
Похожие новости.
I’m A Soldier
[Z-Ro:] If somebody got a problem with me, come & address it If the shoe fits it then walk in it I'm talkin' to Texas See I'm from a section where we kid
Очі Дівоч
Ми дівчатам грали на гітарі, В юності, коли цвіли сади, Нас любили очі, очі карі, А губили чорні, як завжди. Ми були в коханні невгасимі, Ми були серйозні і смішні. І казали: «Так!», нам очі сині, Сірі
Like A Feeling
Second hand feelings deep inside my heart now Barren land where my feet stand on holy ground Like hope coming out of nowhere I can feel you?re coming close Step by step you get
Ой На Горі Два Дубки
Ой на горі два дубки, Ой на горі два дубки, Ой на горі два дубки, два дубки Та й злилися до купки. Вітер дубом хитає, Вітер дубом хитає, Вітер дубом хитає-хитає, Козак дівку питає. Ой, дівчино, чия ж
Молчи (feat. Митяй)
боже помоги мне хотябы раз увидеть его глаз больше нет причины от него чтонибудь скрывать, скрывать набираю номер ..чтоб ему сказать опять , чтоб сказать как сильно я его люблю..опять сказать молчи , слов
