Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Діброва Кохання

В рубрике: Тексты песен — 05.09.2012

Ця зустрiч не перша, але й не остання:
Ми йдем по стежинi в дiброву кохання.
Нас кличуть розквiтлi суцвiття бузковi,
Й краса тополина, i поклик любовi.

Приспів:
Краса тополина, лiловiсть бузкова.
I поклик, i поклик святої любовi.
Йдемо до дiброви, де нас тiльки двоє,
Обоє веселi, щасливi обоє.

Ми знову зустрiлись на тiй же стежинi
I слухали трелi веселi пташинi.
Я йшов за тобою, стояв бiля тебе,
Дивився у вiчi блакитнi, як небо.

Приспів

Давно вiдцвiли вже суцвiття бузковi,
Та ми не забули дiброву любовi.
Йдемо до дiброви стежиною дива:
Я - гордий тобою. Ти - мною щаслива.

Приспів


Похожие новости.


Новый Год

Новый Год

Новый год, опять новый Надеюсь к счастью ты и твои друзья тоже готовы Вокруг тебя сейчас только близкие люди Можешь кричать, смеяться . Никого не разбудишь. Громче смейся, судьба наша – виражи… Ведь смех продлевает



Каждую Ночь

Каждую Ночь

Третий день с неба течёт вода, Очень много течёт воды. Говорят, так должно быть здесь, Говорят, это так всегда. Знаешь, каждую ночь Я вижу во сне море. Знаешь, каждую ночь Я слышу во сне песню. Знаешь, каждую ночь Я



Where Y’all At?

Where Y’all At?

[Chorus] Where them gangsters at? Where them dimes at? Where where them gangsters at? Where them dimes at? Where them gangsters at? Where them dimes at? Where where them gangsters at? Where them dimes at? Where them gangsters at? Where



Из Южной Столицы…

Из Южной Столицы…

Тонны винила,



Let Her

Let Her

You just walked in, to the quiet after the storm, yeah It's so chillingly silent, and you sense that something's wrong Hmmm, something's surely wrong Then you saw the letter, with the keys




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.