Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Діброва Кохання

В рубрике: Тексты песен — 05.09.2012

Ця зустрiч не перша, але й не остання:
Ми йдем по стежинi в дiброву кохання.
Нас кличуть розквiтлi суцвiття бузковi,
Й краса тополина, i поклик любовi.

Приспів:
Краса тополина, лiловiсть бузкова.
I поклик, i поклик святої любовi.
Йдемо до дiброви, де нас тiльки двоє,
Обоє веселi, щасливi обоє.

Ми знову зустрiлись на тiй же стежинi
I слухали трелi веселi пташинi.
Я йшов за тобою, стояв бiля тебе,
Дивився у вiчi блакитнi, як небо.

Приспів

Давно вiдцвiли вже суцвiття бузковi,
Та ми не забули дiброву любовi.
Йдемо до дiброви стежиною дива:
Я - гордий тобою. Ти - мною щаслива.

Приспів


Похожие новости.


Я Не Бачу Кольорових Снів

Я Не Бачу Кольорових Снів

Спить небо я нічого не бачу На блакитному фоні і нічого не чую Та якщо подумати то нема що втрачати На ранок все накриється я знову занудьгую Всі живемо у світі якого не знаємо І



Скажи

Скажи

Нева, великолепный вид. Иди по головам, иди через гранит, Переступи черту, впервые за сто лет, Взгляни на красоту, взгляни на этот свет, Шагая в темноту. Скажи, что я её люблю, Без нее вся жизнь равна нулю, Без



Берег Мой

Берег Мой

Муз: И.Резник Сл. И.Резник Берег мой, берег твой, между нами речка. Берег мой, берег твой, между нами ночь. Берег мой, берег твой, так болит сердечко, Что никто, что никто не сможет мне помочь. Ах



Ты Не Знаешь

Ты Не Знаешь

Тихое утро над городом плачет, Тихое утро сводит с ума. Я не могу, не могу я иначе, Я не могу, я умру без тебя! Ты не знаешь, как больно и пусто, Ты же не хочешь,



Song I’d Like To Sing

Song I’d Like To Sing

(na na na na na na na....) There’s a song I’d like to sing Do you know the song I mean? It don’t always sound the same But it’s always good to sing. Maybe it




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.