Човен
Кружляють чайки понад рiкою,
Вечiрня зiрка для нас зiйшла...
Для нас з тобою, для нас з тобою
Шаслива тиха прийшла пора.
Приспів:
У хвилях днiпрових
Купаються зорi,
Зорить мiсяченько згори...
Прив’яжемо човен
В Затоцi любовi, -
Немає там зради й журби.
Рвемо лiлеї, пливем рiкою,
Великi хвилi нам не страшнi...
У двох з тобою, у двох з тобою
Долаєм бурi в малiм човнi.
Приспів
Малий наш човник несе до моря,
I сильний вiтер здiйняв шторми.
В життi багато незгод та горя,
Та все на свiтi здолаєм ми.
Приспів
А бiля рiчки плакучi верби
Схилили коси аж до води...
Пливем по рiчцi, долаєм греблi.
За течiєю нема бiди.
Похожие новости.
Помни
Годы словно лебедей стая Вдаль навсегда улетают... Помни... Тех, кто был с тобой рядом Помни... В кого верил когда - то Помни людей, что стали забытыми временем Но тем не менее отметились в темени теми Кто
А Я Только С Мороза
От чего, от чего губки красные Ручки синие, да, ножки синие Вы спросите, почему я в снегу А я влюбилась, и идти не могу Я ведь только с мороза Я
Новорічна!!! :)
Снігом моє місто замело, всі ялинки куплені давно, друзям подарунки надсилаю, настрій свята в серце запускаю!!!! :))) Новорічні стали магазини, люди розбирають апельсини, шампанське кожен хоче мати, щоб у північ келихи підняти! ПРИСПІВ: НОВИЙ РІК іде по землі, в інтернеті,
Не Тому
Приспів: Не тому, не тому, Що закінчується літо. Не тому, не тому, Що скоро зима. Не тому, не тому, Що ти десь далеко звідси. Не тому, не тому, Сама... На півслові все обривається, Це не знаю, як називається, Ні для кого
Старые Раны
Я привык к тому, что всю жизнь мне везло, Но я поставил на двойку, а вышел "зеро", И вот самоубийца берется за перо И пишет… И скрип пера по бумаге, как предсмертный хрип, Мой
