Казка Для Дорослих
У полі вітер свою коханку загубив
Залишив справи, її шукати полетів
Вона просила, щоб він їй квіти назбирав
Він все наплутав, гілля багато наламав
Приспів:
А вона собі під сонечком тихенько спала
Травою вкрилася і снилося їй
Що вітер десь блукає, вітер мрій
Вона його чекає... (5)
У полі вітер свою коханку не знайшов
Вдягнув костюма - на свято у село пішов
Як не критився, його ніхто не помічав
Він розізлився - у хатах стріхи позривав
Приспів
Вітер мрій, він десь блукає, десь блукає
Вітер мрій, він десь блукає, десь блукає...
Приспів (3)
Похожие новости.
![Girl Next Door](/assets/files/thumbnails/b081cb457_120x90.png)
Girl Next Door
Small town homecoming queen She's a star in this scene There's no way to deny she's lovely Perfect skin, perfect hair Perfumed hearts everywhere Tell myself that inside she's ugly Maybe i'm just jealous, I can't help
![Added Family](/assets/files/thumbnails/b081cb457_120x90.png)
Added Family
There's a town I know where all who enters mutter And the head has bought a crown that doesn't fit So when coffee shops and supermarkets burn down I know They have only
![Hallucinating Elvis](/assets/files/thumbnails/b081cb457_120x90.png)
Hallucinating Elvis
(I was hallucinating, I was hallucinating) I was hallucinating Elvis Hawaii to Las Vegas Special treatment all the way Hallucinating Elvis Missing 18 hours Losing oxygen to the brain Lying on the floor There's a limit how much
![Але Прийде До Мене Тепле Літо](/assets/files/thumbnails/b081cb457_120x90.png)
Але Прийде До Мене Тепле Літо
Текст песни представлен Запорожским сайтом zp-news.com. Тіні під вікном святкують новосілля, Тіні принесли мені розраду, Тиждень пролетів стрілою до неділі, Спокій після бурі й граду. Намальований туман на стінах мрій, Намальований червоним суховій, На учнівських творах довговічний
![За Гратами](/assets/files/thumbnails/b081cb457_120x90.png)
За Гратами
Ти темна сторона світу Крізь тебе дихає суспільство. Це не твої слова Це не твоя журба. Накинула маску – сховала своє я! Холодний погляд І як най далі почуття. Кричу я у небо – з тобою чи