Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Вставай

В рубрике: Тексты песен — 14.09.2012

Вставай!
Пий чай з молоком,
Молися на теплий душ!
Без тебе сьогодні сплять
Мілійони нових сердець!
Давай, не можна стояти –
Навколо прямий ефір-р-р!
Тобі так мало залишилось
Часу сказати всім,
В очі сказати їм, в очі сказати їм!

Приспів:
Вставай! Мила моя, вставай!
Мила моя, вставай! Мила моя, вставай!
Давай! Мила моя, давай! Мила моя, давай!
Більшого вимагай!

Вставай!
Всім покажи, де ставити перший слід.
Твоя земля чекає на захід або на схід,
З заходу і на схід, з заходу і нас схід.

Приспів (2)

Більшого вимагай! (декілька разів)


Похожие новости.


A.d

A.d

Les chroniques du 75 , Hein ! Akhi ! J'ai pas la plume de moli?re j'suis t?tu comme Kountakit? J'manque de tact souvent,on m'dit tu m'soule bouge, toi qui t'est ? Moi c'est



Скажи Чому

Скажи Чому

Скажи, чому? Скажи, чому ти тільки в снах? Скажи, чому тебе нема? І вітер знов приніс мені твої слова, Твої слова, мов білий сніг, Так швидко випав і розтав Сльозами десь там в глибині... Приспів: Скажи мені, мамо, Це



Королева Айра

Королева Айра

Чому сонце не заходить, чому сонце мене підводить З ніччю віч на віч хочу бути, я не можу її забути Чарівниці вроду, вищі насолоди, пригадав навмисно, щось у серці тисне На екрані неба,



Вопреки

Вопреки

Свет разбил мое окно! Ты ушел - мне все равно! Ты забыл о нас с тобой! Это все! Иди и Бог с тобой! Я, я на краю белой реки. Я не боюсь - иду вопреки. И



Альф

Альф

Із Мельмака до нас летить волохатий гість. Та є одна маленька проблема-він багато їсть. А хто ще не знає його ім’я, зараз вам усім скажу його я, Бо його звуть не Томас і




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.