Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Вставай

В рубрике: Тексты песен — 14.09.2012

Вставай!
Пий чай з молоком,
Молися на теплий душ!
Без тебе сьогодні сплять
Мілійони нових сердець!
Давай, не можна стояти –
Навколо прямий ефір-р-р!
Тобі так мало залишилось
Часу сказати всім,
В очі сказати їм, в очі сказати їм!

Приспів:
Вставай! Мила моя, вставай!
Мила моя, вставай! Мила моя, вставай!
Давай! Мила моя, давай! Мила моя, давай!
Більшого вимагай!

Вставай!
Всім покажи, де ставити перший слід.
Твоя земля чекає на захід або на схід,
З заходу і на схід, з заходу і нас схід.

Приспів (2)

Більшого вимагай! (декілька разів)


Похожие новости.


Man Of The Year (feat. Lil Wayne)

Man Of The Year (feat. Lil Wayne)

[Verse 1: Drake] Damn! I done walked in here Lookin' like the mothafuckin' man of the year Think I had the mothafuckin' plan of the year Which was simply to make groupie fans of my



What A World

What A World

What do you see when look at me and I’m just standing there? S**t that make the world all work that’s what in my blood And I won’t stop until I drop,



Прощай Россия

Прощай Россия

Я здесь живу уже 12 лет Но до сих пор я говорю что немцам я не кент Я вспоминаю часто мою братву Я не когда не хотел жить и щас живу Я вспоминаю часто



Лихо

Лихо

(музика & слова Чура) Ой, там над водою Плаче мати під вербою. Плаче та й хитає Головою: Ой, дітоньки мої, Що ж то ви накоїли- Чужу бабу запросили, Мене вигнали!” Чужа баба стіл накрила, Та й брехнею застелила, Всіх вином зеленим Отруїла. Хто



Щасливі Ми!

Щасливі Ми!

Останні подихи зими, Ще випав сніг, мабуть, останній. А ми з тобою зберегли За всі роки своє кохання. Кохання - мов весняний цвіт, Що лине пахощами в вирій. Щасливі ми, що стільки літ З любов’ю живемо у




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.