Скоростріл, Фуфайка
Скоростріл, фуфайка, і з тризубом шапка, ватра лісова
Даруй, Боже, моїй Україні вільнії права (2)
Скоростріл, фуфайка, і з тризубом шапка, нічка темная
Побратима мого зачепила куля вражая (2)
Він лежить на листі пізньою весною... І нічна зоря...
Його поховають рядом з ялиною... Ватра догоря... (2)
"Зброю всім узяти, у шеренгу стати", - скаже чотовий.
І підемо волю здобувати Вкраїні моїй (2)
Нічка темна і ліс темний, на шляху чота
І ніхто не взнає, що тут спочиває партизан УПА (2)
Похожие новости.
Чи Тобі Не Жаль
Треба двійко осідлати І до неї мандрувати І до неї мандрувати Я садойком походжаю І так собі я думаю Що далеко милу маю Треба двійко осідлати І до неї мандрувати І до неї мандрувати Ти місяцю світи
Подожди
1.Подожди, подожди от любви отрекаться, Не хочу даже дня без тебя оставаться, Не хочу тебя терять, любимый мой. Любимый мой… Хочу опять твоей любви земной. Подожди, подожди уходить в даль-дорогу. Не суди, не суди, не суди
Graffiti
I see you writin' on my wall, why you wanna do that (do that) My name is tagged, you already see that (see that) The media wanna paint it all black, and
Холодно (feat. Елена Кукарская)
Зима, снег, холодно, давай-давай. Снег снег за окошком, где ты, моя крошка, Шёл в дом я с метели, весь белый-белый, И пусть сейчас холодно, но пока, Но твоя горячая рука. Холодно, холодно, холодно, Зима лютует, но
Я Одна
(А.Зубков/И.Каминская) Такая гордая, походкой твердою Иду по городу куда-то, не спеша. Озера синие - глаза красивые, Плыву осиною , до боли хороша... Припев: Я одна недоступная, как скала, неприступная, Я, как зеркало, хрупкая, не дотронуться рукой. Я, как
