Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Ішов Козак

В рубрике: Тексты песен — 14.06.2012

Дана-дана, гей! (4)

Ішов козак без ліс, без ліщину, без ліс, без ліщину,
Та й надибав молоду дівчину, молоду дівчину,
Та й надибав молоду дівчину.

Молоду дівчину, гей! (4)

Ти дівчино, личка румяного, личка румяного,
Переночуй, мене молодого, мене молодого,
Переночуй мене молодого.

Я би тебе переночувала, переночувала
Коли б зради я ся не бояла, я ся не бояла,
Коли б зради я ся не бояла.

На-на-на-на-на
На-на-на-на-на-на
На-на-на-на-на-на-на-на-на

Ти дівчино, не бійся нічого, не бійся нічого,
Не зрадив я на світі нікого, на світі нікого,
Не зрадив я на світі нікого.

Запросила у хату тепленьку, у хату тепленьку,
Перебув він ніченьку темненьку, ніченьку темненьку,
Перебув він ніченьку темненьку.

Запросила в хату, гей! (4)

А уранці, крикнув до дівчини, крикнув до дівчини,
Ой спасибі за любу гостину, за любу гостину,
Ой спасибі за любу гостину.

Ой спасибі від козака того, від козака того,
Що крім тебе, не зрадив нікого, не зрадив нікого,
Що крім тебе, не зрадив нікого.

Молоду дівчину, гей! (12)


Похожие новости.


Человек Живет

Человек Живет

Чужую жизнь я в бесконечном темпе наблюдаю. Она скитается за стёклами окна трамвая. Живу, а может быть в театре драму я играю, Сценарий между актами в вечернем выпуске читаю. Вижу человека, он живёт как-будто



Самота

Самота

То зима, то весна Стала срібно-зеленим То у радощів присмак біди Іди туди, я одна Наче ми полонені самоти І щоночі, що ночі, що ночі Сни ти бачиш тривожні і злі И прокинувшись тихо шепочеш: Наталі” Приспів: Ти самотній Я самотня Ми



Теплая Река

Теплая Река

День который ты увы не запомнил День который я увы сберегла Там где солнце теперь только полночь жила Припев: Там где ты Все мои мечты Реки и мосты Всегда с тобой Там где ты Белые цветы И слова просты Бери и



Why

Why

Why can't you try to be happy? Why must you always be sad? Why spend your only life waitin' to have what you know you can have? Why spend your only life hopin'? What a



Fallin’

Fallin’

(feat. Bilal) I know i shouldnt've did that I know its gon' come right back I know its gon' destroy everything i made Its probably gon' get ya boy sent away But this game I




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.