Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Хай Не Буде Тобі Сумно

В рубрике: Тексты песен — 16.08.2012

Диким птахом в сивих хмарах
Твоя пісня плиє небом.
Наче спалах, наче мрія,
Наче квітка з полонини.

Сірим птахом в чорнім небі
Була ж білою либідка.
А що душать тебе сльози,
То хіба ж тебе одного?

Приспів:
Хай не буде тобі гірко!
Хай не буде тобі сумно!
Хай не буде тобі гірко!
Хай не буде, хай не буде…

Віє вітер в очеретах,
Б’ється щука у тенетах.
Стара кладка через річку…
Не впусти, гляди, у воду свічку!

Що будеш тоді робити,
Як не будеш мати світла?
Куди підеш, кого знайдеш?
Одинокий у сім світі…

Приспів

Наче казка, наче мара,
Наче сповідь проти ночі.
В сумне небо лине пісня
Там де зорі, там де зорі…

Кришталевії джерела
До весни укрила крига.
Бо згори хтось крутить Землю
Наче дзигу, наче дзигу.

Приспів (2)


Похожие новости.


What You Do To Me

What You Do To Me

I get all choked up When you tell me you love me Then whisper my name I get lost in your touch And I find myself getting carried away To a far away place Where I



Un Poquito

Un Poquito

Yeah, that's right It's ya boy and Pitbull All my dogs say "Make money, money Make money, money, money" (Make money, money) (Make money, money, money) All my ladies say "Take money money Take money money money" (Take money, money (Take



No Control

No Control

Stay away from the future Back away from the light It's all deranged - no control Sit tight in your corner Don't tell God your plans It's all deranged - no control If I could control



Break Down Here

Break Down Here

Mile marker 203 The gas gauge leanin on the edge of E I'll be danged if the rain ain't pourin down there's Somethin goin' on underneath the hood It's a-bangin and a-clangin and it



Тут И Там

Тут И Там

Там и тут Весь шар земной покат и крут, Удержаться очень трудно. Но там и тут Все как-то всё еще живут, И повсюду очень людно. Я был и тут, и там И скажу, что вяснил одно: Можно и




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.