Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

I’m Free

В рубрике: Тексты песен — 24.09.2012

I'm free to do what I want any old time
I'm free to do what I want any old time
So love me, hold me, love me, hold me
I'm free any old time to get what I want

I'm free to sing my song though it gets out of time
I'm free to sing my song though it gets out of time
So love me, hold me, love me, hold me
And I'm free any old time to get what I want

Love me, hold me, love me, hold me
But I'm free any old time to get what I want

I'm free to choose what I please any old time
I'm free to choose what I please any old time
So hold me, love me, love me, hold me
I'm free any old time to get what I want, yes I am


Похожие новости.


Living In The World

Living In The World

Living in this fantasy, working with reality, I have come back here again,to touch the sun and feel the rain, Invitations, conversations,friends to make me strong, I've seen that light, and I watch



Бомба

Бомба

Я бессонная белая птица Я над городом серым летаю Подо мною угрюмые лица Подо мною бескрылая стая Они серые носят одежды - Будто ярче цветов не бывает Мы с моей неразлучной Надеждой Серым будням войну объявляем. 1-2-3, И



Proper Nice

Proper Nice

[CHORUS] (Catch me, catch me I'm falling I'm falling in love with you) There ain't nothing I can do, I'm way to deep with you (Catch me, catch me I'm falling I'm falling in love



Кочевник

Кочевник

Я двигаюсь по жизни то короткими перебежками, То спокойным и размеренным шагом. Она жалит меня своими насмешками, Отказывая мне то в большом, то в малом. Я держу руку на пульсе её, Чтобы ритмично и динамично



Сердце Не Спит

Сердце Не Спит

А сердце не спит, сердце поет Сердце тебя ждет ждет ждет! Одинокой птицей Можно возвратиться Лучше в клетке,чем в чужих руках Далеко-Далёко Долго будет сниться Где мы вместе в облаках... А сердце не спит, сердце поет Сердце тебя ждет




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.