Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Бета-Каротин

В рубрике: Тексты песен — 24.07.2012

Забудь образи, ми знову разом.
Замішані з тобою ми як фанк із джазом.
Навіщо дутись, кого позбутись?
Як не хотів не можу я тебе забути.

Обов’язково в мовчанку грати,
Так нам і треба один одної ми варті.
Можливо з іншим, тікав би краще.
Ну все, не забувай! Телефонуй, ледащо.

Приспів:
Мій відвертий каротин бета,
Я питав у нуль-один, де ти?
У мережі під чужим ніком,
У яке кричати з цих вікон?

Усе й одразу, купуй заразу.
Я слів не пам’ятаю ні фіга, ні разу.
Лєну олію кіло багаття.
Яка мені різниця Свєта ти чи Катя?!

Обов’язково в мовчанку грати,
Ти запроторюєш мене за скляні грати.
В приваті з іншим, тікав би краще.
Ну все, не забувай! Телефонуй, ледащо.

Приспів


Похожие новости.


Paradise

Paradise

Ooooh... When she was just a girl, She expected the world, But it flew away from her reach, So she ran away in her sleep. And dreamed of para-para-paradise, Para-para-paradise, Para-para-paradise, Every time she closed her eyes. Ooooh... When she



Миллион Небесных Светил

Миллион Небесных Светил

Много, так много хорошего и много плохого: Ветер ласкает кожу, дождь льется, град бьется, больно Страшно, страшно подумать что будет завтра Может быть я умру - рассыплюсь, растаю и улечу Я так боюсь опаздать



Любовь Идёт По Проводам

Любовь Идёт По Проводам

Завтра на этом месте меня собьет автомобиль Телеграф уносит мой голос в сторону за тысячу миль Электричество - ерунда на постном масле, Вот - ноль, вот - фаза, и все огни погасли, Мы лежим



Не Стреляйте В Белых Лебедей

Не Стреляйте В Белых Лебедей

1. В душу упадет печаль, словно в воду камушек с руки Лист осенний бросит календарь на погожие деньки Выйду покурить, пройдусь, в небе стаи надо мной Я в душе за них молюсь, чтоб



Грає Вітер

Грає Вітер

Грає вiтер, у сопiлку виграє, Соловейко щось виспiвує своє. Так витьохкує - музичить: тьох, тьох, тьох! Завмирають серденька в обох. Приспів: До схiд сонця, на свiтанку, Одягну я вишиванку. Вишиванку одягну, Як дивограй, як дивограй. Милий, рiдний, мiй Iванку, В




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.