Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Міську, Вважай

В рубрике: Тексты песен — 19.10.2012

Кожного дня хожу по місті я туда сюда
Вижу просто на очах великі перемєни
Більше не буду їсти, не буду спати
Тілько би той во всьо случайно не пройшло повз мене

Приспів:
Міську, вважай
Мєчта прекрасная
Міську, вважай
Як сонце ясноє
Міську, вважай
Холера ясная
Мєчта зовьот мєня в перьод

Перше травня, пасха, зелені свята
Hімці, жиди, поляки, цось мі сє покренчіло
Вперед поволи граєм собі вар’ята
Бачимо третім воком же ніц сі не змінило

Приспів

Кажуть розумні люди один раз живемо
Раю нема не небі, всьому кінець могила
Мені то на шо – маю гноївки фіру
Мене кохає дівчина чорнобрива

Приспів

Сонце зійшло на сході, на захід впало
Радість прийшла на землю, якої не бувало
Очі позатуляли руками з мозолями
Може, на вертепі щось знову засіяло

Приспів


Похожие новости.


Попутчик

Попутчик

Жизнь моя - лапта: Ловят всё да бьют. Протяну ноздрёй кичмана запах. Я страну топтал С севера на юг, А с востока иногда на запад. Вышел на стерню, Стопорнул "КамАЗ", С ксивою моей не до фасона. "Дури" нагоню - И



One Sweet Hello

One Sweet Hello

ONE SWEET HELLO (Merle Haggard) « © '71 Tree Publishing, BMI » One sweet hello and one sad goodbye Two empty arms and these lonely nights to cry Together is was heaven but how quickly



Дембельська Весела

Дембельська Весела

У свято на Хрещатику готується парад, Хвилюється, збивається, закоханий солдат, Він знову пише рапорти, а доповідь проста: Від дівчини коханої (3 рази) Отримано листа. Приспів: А дембель, дембель сниться всім солдатам, А дембель нам допомагає жить, А дембель,



Keep On Doin’ It

Keep On Doin’ It

[Talking:] Uh uh what, uh uh I gotta hustle mayn, I gotta hustle mayn Uh I gotta hustle mayn, come on come on [Big Mello:] I wake up early in the morning, thank the Lord



Лютий. Зимно

Лютий. Зимно

Морена - зима підкралась вовком голодним Пальці морозу лізуть пiд кольчугу Воi в седлi, але не видно дороги Лютий. Зимно. Земле моя, твої ріки i трави Вкрила надовго бiла блакить На вогняних колісницях богiв снiг тане Лютий.




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.