Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

ЛДГ

В рубрике: Тексты песен — 24.10.2012

Довго він блукав світами в пошуках гітари,
Довго свої струни відмивав в нашатирі,
Вичепив собі дівчину і тепер у парі
Та пора кудись тікати
тебе з собою брати,
будете пісень співати
до ранку танцювати...

Але ти, ти, ти, ти... ти сама не знаєш,
чого ти бажаєш:
Може хочеш молока, а може в тебе лактатдегідрогеназна недостатність.
Може хочеш молока, а може в тебе лактатдегідрогеназна недостатність.
Недостатність.

Дівка з Бульбаленду відійшла давно в минуле,
Друзі перестали пити пиво повсякчас.
Він ходить на роботу аж доки не відчує,
Що пора кудись тікати
тебе з собою брати,
будете пісень співати
до ранку танцювати...

Але ти, ти, ти, ти... ти сама не знаєш,
чого ти бажаєш:
Може хочеш молока, а може в тебе лактатдегідрогеназна недостатність.
Може хочеш молока, а може в тебе лактатдегідрогеназна недостатність.


Похожие новости.


Этап За Урал

Этап За Урал

Случайная женщина в маленьком городе. Сегодня вспомнилось, почему не знаю, Она была словно роза в припудренном холоде, Ночная музыка и я ее играю. ПРИПЕВ: Этап за Урал, голодный вокзал, С Калуги туда,



Буча-чака

Буча-чака

Сонце кидає згори палючим промінням І я прощаюсь з бетоном, я прощаюсь з камінням. Я втікаю туди, куди дороги не знаю, Я втікаю туди, де мене ніхто не чекає. В обійми природи... Там, де



Около Клуба

Около Клуба

Вон чмо,тоесть мачо Загорелые плечи На спине Versace Его сучку стало плющить ,ещё в тачке Началось качево, Lexus класса GS Норка,сапоги,золотой обвес Вся из себя,типо кошка, "Золотой дождик" его прет до мурашек по коже, Остатки порошка они втирают



Бабло

Бабло

Істина проста, бабло не смердить Бабло тільки в кишені приємно шелестить Бабла буває мало, буває мало дуже Руки в гору хто з баблом не дружить... Цю пісню слухати вам далі в западло Пані та панове,



Love The Way You Lie (feat. Rihanna)

Love The Way You Lie (feat. Rihanna)

[Chorus - Rihanna:] Just gonna stand there and watch me burn But that's alright because I like the way it hurts Just gonna stand there and hear me cry But that's alright because I




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.