Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Чекай

В рубрике: Тексты песен — 07.11.2012

Переосмислення вічності завжди в серцях
знаходить пристанок.
Навіть, коли ти самотньо ступаєш на край.
Тільки останній, пробуджений півнями
твій невиспаний ранок
мовить тобі: "Чекай".

Знову, натрапивши на ще не випитий чай
тобою сьогодні,
я повертаюсь у дійсність, а дійсність сумна:
адже захмарене небо, і сонця нема,
лиш душа іще прагне мелодій -
... обірвалась струна.

Приспів:
А я піду
шукати сонце на свою біду...
А як знайду,
тебе з собою, мила, заберу.

Люди ідуть попри нас. Люди - інші,
а ми з тобою тим часом
прагнемо бути удвох і ділити на двох усе
навіть, коли буде боляче, або якщо
повернеться із темряви раптом
недоятрений щем -

будемо вірити в сонце, чекати дощів,
збирати у жмені
вітер полів і жарини розпечених зір.
Я повернуся тоді, як розтоплю льоди
ти знову захочеш до мене.
Захотівши - повір.

Приспів


Похожие новости.


Кейзи Джонс

Кейзи Джонс

Однажды забастовку объявили мы опять И только Кейзи, машинист, решил не бастовать. "К чему бороться,- думал он,- Не лучше ль есть свой хлеб?" Так стал штрейкбрехер Кейзи Джонс, Короче - скеб. Кейзи Джонс с машины не



Все Ушли На Фронт

Все Ушли На Фронт

Все срока уже закончены, А у лагерных ворот, Что крест-накрест заколочены, Надпись: «Все ушли на фронт». Что крест-накрест заколочены, Надпись: «Все ушли на фронт». За грехи, за наши нас простят,



Скажи Чому

Скажи Чому

Скажи, чому? Скажи, чому ти тільки в снах? Скажи, чому тебе нема? І вітер знов приніс мені твої слова, Твої слова, мов білий сніг, Так швидко випав і розтав Сльозами десь там в глибині... Приспів: Скажи мені, мамо, Це



Потяг

Потяг

Купив собі автомобільчик, купив собі автомобільчик Бо в мене є до тебе потяг, бо маю модний магазинчик Купив собі автомобільчик, купив собі автомобільчик Бо в мене є до тебе потяг, бо маю гроші



За Туманом — Туман

За Туманом — Туман

Не стоит говорить о пустяках Не стоит… С тобою мы летали в облаках С тобою… Не скрою, было радостно порой Не скрою… Но называть игру любовью нам Не стоит Припев: 2 раза За туманом – туман За обманом – обман За




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.