Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

If The Kids Are United

В рубрике: Тексты песен — 29.10.2012

[Originally by Sham 69]

Hello Jimmy!
Hello Campi!

For once in my life I've got something to say
I wanna say it now for now is today
Life has been given to grab and enjoy
So let's all grab and let's all enjoy

If the kids are united
They will never be divided

Just take a look around you what do you see
Before with feelings like you and me
Understand him and he'll understand you
For you are him and he is you

If the kids are united
They will never be divided

I don't wanna be rejected
I don't wanna be denied
And it's not my misfortune
That I've opened up your eyes

Freedom is given to speak how you feel
I have no freedom how do you feel
They can lie to my face but not to my heart
If we stand together this will just be the start

If the kids are united
They will never be divided


Похожие новости.


Metropolitan Mail

Metropolitan Mail

Двери закрываются... Шикарное царство размахом поражающее За копейки приглашает всех желающих, Куда то спешащих и просто гуляющих, Бодрых с утра и вечерами засыпающи,х Опаздывающих и уже опоздавших, Местных шарящих и приезжих, от своих отставших И вряд ли



Я Тебя Помню

Я Тебя Помню

Бывает и грусть у любви и печаль Не может любовь только радостной быть Когда говорят расставаясь: "Прощай" Казалась бы нужно скорее забыть А я тебя помню, а я тебя помню Хоть ты не звонишь и



It’s My Life

It’s My Life

It's a hard world to get a break in All the good things have been taken But girl there are ways To make certain things pay Though I'm dressed in these rags I'll wear sable



The Wild Eyed Boy From Freecloud

The Wild Eyed Boy From Freecloud

Solemn faced The village settles down Undetected by the stars And the hangman plays the mandolin before he goes to sleep And the last thing on his mind Is the Wild Eyed Boy imprisoned Neath the



Лабиринт

Лабиринт

Я так устал бродить Среди высоких стен, Где каждый шаг к тебе подобен пытке, Я так хотел тебя Навеки взять в свой плен, Но сам пленён огнём твоей улыбки, Огнём твоей улыбки. Припев: В глухую полночь Манит этот свет Кто




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.