Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Bucket

В рубрике: Тексты песен — 26.07.2012

Woooooooo

I'll be the one to show you the way
You'll be the one to always complain
3 in the morning come a bang bang bang
All out of fags and I just can't wait
Cancel the thing that I said I'd do
I don't feel comfortable talking to you
Unless you got the zipper fixed on my shoe
Then I'll be in the lobby drinking for two

Eighteen
Balding
Star

Golden
Falling
Heart

Look at the shaky's
what's with the blush?
fresh off the plane in my fuzzy rush
Everyone's gathered to idolize me
I hate the way you talk, your japanese scream
It's been too long since i've left the shed
You kick the bucket, I'll swing my legs
Always remember the pact that we made
Too young to die, but old is the grave

Eighteen
Balding
Star

Golden
Falling
Heart

im a gonna show the way
im a gonna show the way
im a gonna show the way
im a gonna show the way

Eighteen
Balding
Star


Похожие новости.


P.S

P.S

My big sister is the best of all the sisters in the world. She says enjoying of the life is the main thing. I agree with her. She's standing by me when



Wreck Of The Hesperus

Wreck Of The Hesperus

I'm not the wreck of the Hesperus Feel more like the Wall of China Getting old as Methuselah Feel tall as the Eiffel Tower I'm not a power of attorney But I can rock as



The Dirty 3rd

The Dirty 3rd

Shirt off at the Kappa, (trousers on) Dirty Third, Dirty Third [Z-Ro] 24/7 and around the clock, I'ma keep My fingas around the glock, when I bust I be giving no mercy for no damn



Inseparable

Inseparable

[Intro:] Call my phone... Baby call my phone... Baby call my phone... I be waitin' to hear your ring tone... Call my phone... Baby call my phone... Baby call my phone... I be waitin' to hear your ring



Долго Же Шел Ты, В Конверте Листок…

Долго Же Шел Ты, В Конверте Листок…

Долго же шёл ты, в конверте листок, Вышли последние сроки! Но потому он и Дальний Восток, Что — далеко на востоке... Ждёшь с нетерпеньем ответ ты — Весточку в несколько слов... Мы здесь встречаем рассветы Раньше на




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.