Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Ладо

В рубрике: Тексты песен — 13.07.2012

Було колись, де і як не збагну,
Сталося дивне, чи долі діяння.
Тебе зустрів, чи можливо наснив,
Та й полюбив в один раз і востаннє.

Твоїх очей синь озер чарівна,
Коси - ліси, вітри шовком шепочуть.
Ружа - краса розлива полум’я,
Не відпуска мене зваба дівоча.

Манять, печуть вогне-вишні вуста,
Зваблюють перси - говерли цукрові.
В лоні ланів я навік загубивсь,
І опинився в полоні любові.

Полони, полони мене в день і вві снах,
Запали-но вогнем моє серце шалене.
Полечу повесні, закричу в небесах,
Моя земленько - нене.

Сповнений мрій, твій я вершник міцний,
Я прилечу на коні дивокрилім.
Злую біду зупиню, одведу,
Тебе візьму, заберу в небо - вирій.

Я один з тих, хто це диво узрів,
Орден палкий, військо лицарів вірних.
Буду з тобою, твій незмінний герой,
Земле моя, моя діво - родино.

Полони, полони мене в день і вві снах,
Запали-но вогнем моє серце нестямне.
Полечу повесні, закричу в небесах,
Моя ладо кохана.

Пломеній, променій, осягни до гори.
Ти гори, моє серце, у щасті і болі.
Зачаруй, подаруй мені світ - кольори,
Моя зоре - любове.

Полони, полони мене в день і вві снах,
Запали-но вогнем моє серце, калино.
Полечу повесні, закричу в небесах,
Моя земленько мила.
Моя країно,
Ладо єдина,
Несповідима.


Похожие новости.


Останній Крок

Останній Крок

Ми стоїмо на останнім щаблі Сходів в пекло. Ще один крок - Чорна безодня чекає на нас, І в спину штовхає влада Z.O.G. Пройде півсторіччя, і будемо ми Меншість на європейській землі. Гості удома, небажані гості Європа,



Колыбельная

Колыбельная

Ночь надела черный фрак, А добрый маг влюбился как дурак... И подарил ей звезды Под нежно-белым светом луны. Ты, наверное так устал, мой милый! Ложись и набирайся сил, И пусть тебе приснится наш рай, Засыпай... Я



I’ve Been Waiting For You

I’ve Been Waiting For You

I've been looking For a woman To save my life Not to beg or to borrow CHORUS A woman with the feeling Of losing once or twice Who knows how it could be, be tomorrow I've been waiting



You Left Me A Long Long Time Ago

You Left Me A Long Long Time Ago

[ Willie Nelson & Brenda Lee ] You tell me today that you're leaving But just think a while I'm sure that you must know Today might be the day that you walk



Синее Небо

Синее Небо

Низкий стелется туман На моем пути, Как пройти через обман И тебя найти? Прогляжу я все глаза, Белый свет обойду, Посмотрю на небеса - Там ответ я найду. Небо, синее небо, мне скажи, не тая, Небо, синее небо, где




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.