Ладо
Було колись, де і як не збагну,
Сталося дивне, чи долі діяння.
Тебе зустрів, чи можливо наснив,
Та й полюбив в один раз і востаннє.
Твоїх очей синь озер чарівна,
Коси - ліси, вітри шовком шепочуть.
Ружа - краса розлива полум’я,
Не відпуска мене зваба дівоча.
Манять, печуть вогне-вишні вуста,
Зваблюють перси - говерли цукрові.
В лоні ланів я навік загубивсь,
І опинився в полоні любові.
Полони, полони мене в день і вві снах,
Запали-но вогнем моє серце шалене.
Полечу повесні, закричу в небесах,
Моя земленько - нене.
Сповнений мрій, твій я вершник міцний,
Я прилечу на коні дивокрилім.
Злую біду зупиню, одведу,
Тебе візьму, заберу в небо - вирій.
Я один з тих, хто це диво узрів,
Орден палкий, військо лицарів вірних.
Буду з тобою, твій незмінний герой,
Земле моя, моя діво - родино.
Полони, полони мене в день і вві снах,
Запали-но вогнем моє серце нестямне.
Полечу повесні, закричу в небесах,
Моя ладо кохана.
Пломеній, променій, осягни до гори.
Ти гори, моє серце, у щасті і болі.
Зачаруй, подаруй мені світ - кольори,
Моя зоре - любове.
Полони, полони мене в день і вві снах,
Запали-но вогнем моє серце, калино.
Полечу повесні, закричу в небесах,
Моя земленько мила.
Моя країно,
Ладо єдина,
Несповідима.
Похожие новости.
Останній Крок
Ми стоїмо на останнім щаблі Сходів в пекло. Ще один крок - Чорна безодня чекає на нас, І в спину штовхає влада Z.O.G. Пройде півсторіччя, і будемо ми Меншість на європейській землі. Гості удома, небажані гості Європа,
Колыбельная
Ночь надела черный фрак, А добрый маг влюбился как дурак... И подарил ей звезды Под нежно-белым светом луны. Ты, наверное так устал, мой милый! Ложись и набирайся сил, И пусть тебе приснится наш рай, Засыпай... Я
I’ve Been Waiting For You
I've been looking For a woman To save my life Not to beg or to borrow CHORUS A woman with the feeling Of losing once or twice Who knows how it could be, be tomorrow I've been waiting
You Left Me A Long Long Time Ago
[ Willie Nelson & Brenda Lee ] You tell me today that you're leaving But just think a while I'm sure that you must know Today might be the day that you walk
Синее Небо
Низкий стелется туман На моем пути, Как пройти через обман И тебя найти? Прогляжу я все глаза, Белый свет обойду, Посмотрю на небеса - Там ответ я найду. Небо, синее небо, мне скажи, не тая, Небо, синее небо, где
