Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Ладо

В рубрике: Тексты песен — 13.07.2012

Було колись, де і як не збагну,
Сталося дивне, чи долі діяння.
Тебе зустрів, чи можливо наснив,
Та й полюбив в один раз і востаннє.

Твоїх очей синь озер чарівна,
Коси - ліси, вітри шовком шепочуть.
Ружа - краса розлива полум’я,
Не відпуска мене зваба дівоча.

Манять, печуть вогне-вишні вуста,
Зваблюють перси - говерли цукрові.
В лоні ланів я навік загубивсь,
І опинився в полоні любові.

Полони, полони мене в день і вві снах,
Запали-но вогнем моє серце шалене.
Полечу повесні, закричу в небесах,
Моя земленько - нене.

Сповнений мрій, твій я вершник міцний,
Я прилечу на коні дивокрилім.
Злую біду зупиню, одведу,
Тебе візьму, заберу в небо - вирій.

Я один з тих, хто це диво узрів,
Орден палкий, військо лицарів вірних.
Буду з тобою, твій незмінний герой,
Земле моя, моя діво - родино.

Полони, полони мене в день і вві снах,
Запали-но вогнем моє серце нестямне.
Полечу повесні, закричу в небесах,
Моя ладо кохана.

Пломеній, променій, осягни до гори.
Ти гори, моє серце, у щасті і болі.
Зачаруй, подаруй мені світ - кольори,
Моя зоре - любове.

Полони, полони мене в день і вві снах,
Запали-но вогнем моє серце, калино.
Полечу повесні, закричу в небесах,
Моя земленько мила.
Моя країно,
Ладо єдина,
Несповідима.


Похожие новости.


Друг

Друг

Угости меня, друг, сигареткой, Мы так долго не виделись молча Никому я не должен ответа - Я пришёл к тебе, знаю, что полночь Ты ведь знаешь, что мы не чужие, Есть что вспомнить о годах



Дотик

Дотик

Небо і я - то майже сім’я Скільки разом спалили зілля Я не допив ще свого життя Хоч кожен початок шукає кінця Приспів: Ти як? Чи не проти Вдихнути мій дотик Стояти навпроти Небо лягло, вдарило током Ти як?



Ухожу

Ухожу

Я опять возвращаюсь к тебе, - ты был прав как всегда: Без тебя в этой жизни уже не найти мне дороги. И неяркая снова мерцает над домом звезда, Где делили мы радости наши



Sound And Vision

Sound And Vision

Ahhh... Ahhh... Doo, doo, dooohoo, doo, doo doo, doo, doo, doo, do-do, doohoo Don't you wonder sometimes 'Bout sound and vision Blue, blue, electric blue That's the colour of my room Where I will live Blue, blue Pale blinds drawn



This Silent World

This Silent World

This silent world, we're living in, Nobody knows, nobody knows 'bout me and you, In silent words, we talk together, Nobody hears, nobody hears a word we say; And I would give anything to




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.