Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Ладо

В рубрике: Тексты песен — 13.07.2012

Було колись, де і як не збагну,
Сталося дивне, чи долі діяння.
Тебе зустрів, чи можливо наснив,
Та й полюбив в один раз і востаннє.

Твоїх очей синь озер чарівна,
Коси - ліси, вітри шовком шепочуть.
Ружа - краса розлива полум’я,
Не відпуска мене зваба дівоча.

Манять, печуть вогне-вишні вуста,
Зваблюють перси - говерли цукрові.
В лоні ланів я навік загубивсь,
І опинився в полоні любові.

Полони, полони мене в день і вві снах,
Запали-но вогнем моє серце шалене.
Полечу повесні, закричу в небесах,
Моя земленько - нене.

Сповнений мрій, твій я вершник міцний,
Я прилечу на коні дивокрилім.
Злую біду зупиню, одведу,
Тебе візьму, заберу в небо - вирій.

Я один з тих, хто це диво узрів,
Орден палкий, військо лицарів вірних.
Буду з тобою, твій незмінний герой,
Земле моя, моя діво - родино.

Полони, полони мене в день і вві снах,
Запали-но вогнем моє серце нестямне.
Полечу повесні, закричу в небесах,
Моя ладо кохана.

Пломеній, променій, осягни до гори.
Ти гори, моє серце, у щасті і болі.
Зачаруй, подаруй мені світ - кольори,
Моя зоре - любове.

Полони, полони мене в день і вві снах,
Запали-но вогнем моє серце, калино.
Полечу повесні, закричу в небесах,
Моя земленько мила.
Моя країно,
Ладо єдина,
Несповідима.


Похожие новости.


Nathan Adler

Nathan Adler

Old Touchschriek was the main nameserver Suspected of being a shoulder surfer But he didn't know from shit About challenge response systems Now Ramona A Stone we know was selling interest drugs She got males all



Сердце На Волоске

Сердце На Волоске

холодный город расставил сети из песен о любви и смерти и до последнего куплета мы будем вместе играет ночь свои капризы и в лунном свете стонет призрак ему так тесно в черном теле на самом деле Припев: сердце на



Дожди

Дожди

Поздний час Шум дождя И печаль в твоих глазах Холод сентября Фонарей Тусклый свет Лица грустных тополей Тень слезы твоей Наш сезон дождей Дождь льет - не беда Взгляд твой скажет мне "да" Дождь льет, я с тобой, с тобой Дождь льет



Angels Cry

Angels Cry

I shouldn't have walked away I would've stayed if you'd say We could've made everything okay But we just threw the blame back and forth We treated love like a sport The final blow hit



По Вранішній Зор

По Вранішній Зор

Йшла по вранішній зорі, понад росами, Торкалась мокрої трави златом-косами, Йшла по вранішній зорі між туманами, Притискала до землі свіжі пагони. Де знайти її тепер між болотами, В очеретах, рогозах із осоками, Де знайти її тепер




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.