Дівчата
Дівчата їдуть до центру,
м треба бути на часі,
а інше їх мало хвилює,
у них невідкладні справи.
Минають сезони і моди,
століття проносяться мимо,
а ми спостерігаємо з вами,
абсолютно незмінну картину.
Дівчата їдуть до центру,
м треба бути на часі,
нше їх мало хвилює,
у них невідкладні справи.
Краса це страшенна сила,
ну скажіть хто цього не знає,
а де забагато сили, там всяке буває,
ой всяке буває!
Минають сезони і моди,
століття проносяться мимо,
дівчата їдуть до центру,
у них невідкладні справи...
Дівчата їдуть до центру...
Похожие новости.
Шу-Бу-Дам (feat. Крестная семья, Искра)
- Че ей надо? - Не отвлекайся Сахарок. - А, походу спектакль закончился. - Ну, куда ты? - А, или только начинается. - Постой. Шубу-буду-дай Шубу -дай Шубу-буду-дай Шубу-буду-дай Шубу -дай Шубу-буду-дай Я подметаю полы и мою кафель Не кайф мне, но не
Мажорний Льотчик
Мажорно Я з високих гір. Я не маю дір. Я зорі діставав руками. Очі в хмарах тримав. Мене сонце купало. Я буду льотчиком мама. З неба руку дав. Я пішов. Не впав. Я мріяв літати роками. Мама. Яма. Я буду льотчиком мама. Скіліки бачить
Алая Талая
Осень одевала мертвые цветы Желтою листвою Жгла и целовала и для красоты Умывала кровью Алая-талая Утекает словно вода Письмо любви никуда Алую-талую Я ее дарю, я дарю Письмо любви никому И смеются звезды глядя с высоты Холодно и ясно И сгорает солнце
Сьогодні Я
Сьогодні я Заплутаю свята і будні Побачу що друзі та судді В одному обличчі сплелись Сьогодні я Тебе зрозумію напевно І стану якимсь невід’ємним Я стану таким як колись Сьогодні я Сьогодні я Постукаю вітром у шибку Раптово і трохи зашвидко Сколишу
Cessez Le Feu
Si le bonheur a pris mon phone fr?re, qu'il m'appelle La musique adoucit les moeurs boy, qu'elle m'apaise Ce qu'on veut c'est la paix fr?re, dans nos terres, pas leur guerre Du coup
