Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Дівчата

В рубрике: Тексты песен — 06.06.2012

Дівчата їдуть до центру,
м треба бути на часі,
а інше їх мало хвилює,
у них невідкладні справи.
Минають сезони і моди,
століття проносяться мимо,
а ми спостерігаємо з вами,
абсолютно незмінну картину.
Дівчата їдуть до центру,
м треба бути на часі,
нше їх мало хвилює,
у них невідкладні справи.

Краса це страшенна сила,
ну скажіть хто цього не знає,
а де забагато сили, там всяке буває,
ой всяке буває!
Минають сезони і моди,
століття проносяться мимо,
дівчата їдуть до центру,
у них невідкладні справи...
Дівчата їдуть до центру...


Похожие новости.


Chasin’ Whiskey

Chasin’ Whiskey

That oscillating fan is moving left to right Like it's mocking me for coming here again last night I slide from under your arm, you're still out stone cold As I fumble through



Purple

Purple

Light it, uhh Light it up, uhh [Nas] The whole, city is mine, prettiest Don I don't like the way P. Diddy did Shyne with different lawyers Why it's mentioned in my rhymes? Fuck it,



Did It Again

Did It Again

First Floor Room Sixteen Smells like danger Even better Set your goals Bless our souls I'm in trouble But it feels like heaven HEY! You were like one of those guys The kind with a wandering eye But I said, "hey



Ой, Баю, Мій Баю

Ой, Баю, Мій Баю

Ой баю мій, баю Котка заспіваю. Щоб дитятко спало, Горенька не знало. Щоб дитятко спало, Здоровим зростало. Щоб дитятко спало, Щасливим зростало.



Я Злой…Я Добрый (feat. САУНД, Gee)

Я Злой…Я Добрый (feat. САУНД, Gee)

С нуля и до конца, what's up? what's up? Выше выше, яу Вышиваем мозгом, запишу пока не поздно я, Не апостол я, под столом И не из-за того, что не вышел ростом, Просто тут не




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.