В Мене В Авті Там Зі Заду
Там в селі якась забава
Чорт-го знає в чім то справа
Не знаю, навіть і не дбаю
А вона хоче йти там погуляти
Себе людям показати
Свою нову моду
А я їй кажу будь розумна
Що ж мені там поробляти
Краще лишусь вдома спати
О ооо...
День для неї так проходить
З дзеркала очей не зводить
Так дбає чи файно виглядає
А є злодій свого роду
Подивляю її вроду
І знаю яку нагоду маю
Та й кажу їй будь розумна
Буде нам багато краще
В мене в авті там зі заду
Похожие новости.
Забуте Тобою
Шкіра зволожена, очі засмучені, пилом припала любов. Крик обірвав мою душу вийшов назовні. Сміх, що мені тобою дарований, ставить на серці тавро. Я повертаюсь, бо мушу назустріч свободі. Приспів: Трави і вітер, присмерк і зорі - все, що потрібно мені - це
Стыцамикс
Этот праздничный бит - Совокупность орбит Все как надо играет Жарю ультрамальвин И танцую один Остальные стесняются Не надо стесняться Музыкальный настрой В левом ухе си бемоль Так и хочется танцев Те, кто слышит мой соул Заполняют танцпол Остальные стесняются Не надо стесняться *с
XTC
Ich f?hle mich wohl, mir wird ganz warm, und die Welt f?ngt sich an zu dreh'n, als wenn ein starker Sonnenstrahl sich ?ber meine Seele legt. Ich fliege auf einem Wolkenmeer, das zwischen Himmel und
Thief’s Theme (Remix) (feat. Rising Son)
[Intro: Rising Son] Yo Ha, Ha, Ha DPP Check, one two, one two Who got more style than Son do? None do (that's official) Yeah, this is history right here (history) Yo, Nas, Rising Son Queensbridge to London Let's go.. [Verse
Солнца Свет
Деймос: Впишем в сердца воинов имена, Дрогбар: В память о них будем пить допьяна. Безымянный Бог: Бремя потерь годы лишь заглушат, Гилтиас: Бронза и медь образы сохранят. Дезмонд: Путь непростой мы достойно прошли Ради спасенья несчастной земли. Ирдис: Скоро планета цвета обретёт
