Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Девяте Травня

В рубрике: Тексты песен — 16.07.2012

Скільки літ, скільки зим (2 рази)
Ми не басились, брате, з тобою,
Довгі петлі доріг, і атак чорний дим,
І у пеклі ми лютого бою.

Сльози й біль матерів,
Гартували наш гнів,
Розстеляли солдатські дороги,
Ми нарешті дійшли, чуєш братику мій,
До жаданої так перемоги.

Приспів:
Дев'яте травня - ген вишні родять білий цвіт,
Дев'яте травня - медами пахне цілий світ,
Дев'яте травня - такі ми юні ще були,
Дев'яте травня - так довго ми до тебе йшли.
Дев'яте травня - ген вишні родять білий цвіт,
Дев'яте травня - медами пахне цілий світ,
Дев'яте травня - такі ми юні ще були,
Дев'яте травня - ми перемогли.

Прапор наш бойовий, прапор наш бойовий,
Пронесли ми по цілому світу.
Скільки наших бійців у цей ранок ясний,
На планеті стоять у граніті.

А би дітям твоїм, аби дітям моїм,
Їх серця...

Приспів:


Похожие новости.


Bowie

Bowie

Ночь нежна расшатанными нервами Половина первого, незнакомый бульвар Не спеша блуждаем лабиринтами Литрами и пинтами заливаем пожар. Ты веришь в эти песни - средство от депрессий Напудренные головы, ты любишь Девид Боуи Страницы дневника, Лолиты на



Can’t Leave Drank Alone

Can’t Leave Drank Alone

I can't leave drank alone it got me feening (Feeling feeling good feeling like a boss as I'm Flippin Through Tha hood... all) I can't leave drank alone It got me feening (Feening feeling



Wherein Lies Continue

Wherein Lies Continue

THOU SHALT NOT Kill your Fathers - Destroy another Life Question everything we clung to for years Live Forever - Design a Better Death Confuse a liar with a savior from fear Create a Myth



Dreaming Of This

Dreaming Of This

I've been waiting And patiently praying For this moment all my life And I never Thought I'd ever Feel so glad to be alive I've spent so many years dreaming of this I'm long overdue And finally all



Тільки З Нею

Тільки З Нею

В срім небі хмари й туга, В білих путах думи й руки. Непочатість – риба в берег Крик німий ховає в скелях. Розкуйовджене волосся, Й милі очі біль приносять. Вкрийте ж хтось ці рвані рани Поцілунками-нитками. Приспів Я повернусь




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.