Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

В рубрике: Тексты песен — 15.11.2012

Вишивала мама мою долю, одиноку долю нелегку.

Вишивала радістю і болем на яскраво-ніжнім рушнику.

Вишивала рідна, та й не знала - пролетять роки як уві сні

І пошле їй Бог дочку-красуню у кітучім травні, навесні.

Буде травень буйно квітувати і зозуля перша закує,

Прошепоче щиро вдячність мати Богу за народження моє.

Приспів:

Моя матусю, небесними очима ти прямо в душу дивишся мені,

На рушнику квітуєш мов калина, а я співаю тобі мої пісні.

Мої пісні - то мій уклін і сповідь, тобі нетлінне сонечко моє.

Нехай завжди у музиці і в слові, нехай святиться у віках ім’я твоє.

Сплине час у праці і стражданні, запорошить коси сивина

Доні перша, матері остання. Все минає - пам’ять не мина.

І рушник, як память не минає, він в моєму домі на стіні.

Кожен ранок з вишитого раю мама посміхається мені.

Лиш зозуля не кує, не плаче - одинока пташка у вінку...

Як могла ти, мамо, передбачить долю на квітучім рушнику.

Приспів

 


Похожие новости.


Знаєш, Ти Одна…

Знаєш, Ти Одна…

Кожен день з тобою Як весна зимою В серці крига тане У душі світанок Кожен день з тобою Спокій не зі мною Швидко серце б’ється І до тебе рветься Приспів: Знаєш, ти одна, знаєш, ти одна Ти моя земля, ти



Не Торопи Любовь

Не Торопи Любовь

Мои старания - глубокая река Твои желания - бегущая строка Я так боюсь пройти дорогою не той Где не смогу найти тебя и быть с тобой. Припев: Не торопи любовь, она должна созреть Не торопи любовь,



Всем Берегам (feat. Баста)

Всем Берегам (feat. Баста)

Когда этот город засыпает Я встаю Иду на кухню,развожу себе тераФлю Пью,Ставлю чайник ,режу салатик Завтракаю,и звоню своим братьям Говорю что скоро буду, бабулю её целую на прощание Протираю кеды и сруливаю За спиной хлопает дверь подъезда Зм



Музика Весни

Музика Весни

Там на горі високій, Там виграють потоки, Мов на тій скрипці струни скрипаля. Там сонце у зеніті, Там ласкою зігріті, Виростали разом ти і я. Приспів: Там нас з’єднала музика весни, Там пролетіли дні, неначе сни. І на все



Под Балконом

Под Балконом

Ба нас с тобой кто-то сглазил, я отвечаю, Ну ведь не даром мы с тобой Замоскворечане, У нас броня, тут семь высоток и три кольца, Я Гуф два икса плюс ты Ориджинал Ба, Но




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.