Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

В рубрике: Тексты песен — 15.11.2012

Вишивала мама мою долю, одиноку долю нелегку.

Вишивала радістю і болем на яскраво-ніжнім рушнику.

Вишивала рідна, та й не знала - пролетять роки як уві сні

І пошле їй Бог дочку-красуню у кітучім травні, навесні.

Буде травень буйно квітувати і зозуля перша закує,

Прошепоче щиро вдячність мати Богу за народження моє.

Приспів:

Моя матусю, небесними очима ти прямо в душу дивишся мені,

На рушнику квітуєш мов калина, а я співаю тобі мої пісні.

Мої пісні - то мій уклін і сповідь, тобі нетлінне сонечко моє.

Нехай завжди у музиці і в слові, нехай святиться у віках ім’я твоє.

Сплине час у праці і стражданні, запорошить коси сивина

Доні перша, матері остання. Все минає - пам’ять не мина.

І рушник, як память не минає, він в моєму домі на стіні.

Кожен ранок з вишитого раю мама посміхається мені.

Лиш зозуля не кує, не плаче - одинока пташка у вінку...

Як могла ти, мамо, передбачить долю на квітучім рушнику.

Приспів

 


Похожие новости.


Велике Діло (ну то й що?)

Велике Діло (ну то й що?)

Всі лізуть вище, лізуть вгору, спробуй, може й ти, І то не сором, ніякий не бруд – таке робити, Бо смерть лікується погано – так завжди було, І всі шукають, як їм вижити... Велике



Очарована Окалдована

Очарована Окалдована

Очарована, околдована, С ветром в поле когда-то обвенчана, Вся ты словно в оковы закована, Драгоценная ты моя женщина! Ни веселая, ни печальная. Словно с темного неба сошедшая, Ты и песнь моя обручальная, И звезда ты моя сумашедшая. Я



After All

After All

Please trip them gently, they don't like to fall (Oh by jingo) There's no room for anger, we're all very small (Oh by jingo) We're painting our faces and dressing in thoughts from the



Случайностей Не Бывает

Случайностей Не Бывает

Скажите все YO,инженер и шахтер. Бла бла бла бла бла бла бла бла бла Здрасте, накануне всем участникам устроил кастинг, Искал в сопернике подходящего мастера, гэнста или раста, Мне без разницы, драться это праздник, Тем



Я Не Верю

Я Не Верю

Не забуду это По игле по игре в сердце Не хочу ответ Для чего для кого дверца Может не пойму Почему по глазам ветер Ты не заметил не заметил Накрывает вечер В сахарок и любовь в губы Ты о




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.