Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

В рубрике: Тексты песен — 15.11.2012

Вишивала мама мою долю, одиноку долю нелегку.

Вишивала радістю і болем на яскраво-ніжнім рушнику.

Вишивала рідна, та й не знала - пролетять роки як уві сні

І пошле їй Бог дочку-красуню у кітучім травні, навесні.

Буде травень буйно квітувати і зозуля перша закує,

Прошепоче щиро вдячність мати Богу за народження моє.

Приспів:

Моя матусю, небесними очима ти прямо в душу дивишся мені,

На рушнику квітуєш мов калина, а я співаю тобі мої пісні.

Мої пісні - то мій уклін і сповідь, тобі нетлінне сонечко моє.

Нехай завжди у музиці і в слові, нехай святиться у віках ім’я твоє.

Сплине час у праці і стражданні, запорошить коси сивина

Доні перша, матері остання. Все минає - пам’ять не мина.

І рушник, як память не минає, він в моєму домі на стіні.

Кожен ранок з вишитого раю мама посміхається мені.

Лиш зозуля не кує, не плаче - одинока пташка у вінку...

Як могла ти, мамо, передбачить долю на квітучім рушнику.

Приспів

 


Похожие новости.


Someone Loves You Honey

Someone Loves You Honey

[ Brenda Lee ] I wanna share your life every minute every day and night And I want you to know that whatever you do wherever you go Remember someone loves you honey



Show Me Your Tattoo

Show Me Your Tattoo

Well, I heard you just got back From a trip to Sin City There's something different 'bout the way you look It just hit me There's rumors going 'round this town Tell me, girl, it



А Ми Удвох

А Ми Удвох

У зелен саду, в очах на виду Хтось любиться й милується. Щасливі усі, рука у руці Йдуть парами по вулицях. Приспів: А ми удвох, а ми удвох В одне дівча закохані. Все віримо і мріємо, Що любить з



Не Стій Під Вікном

Не Стій Під Вікном

1 Вечір тихо на землю упав, Засвітив зірницями. Ти забув, як мені обіцяв Бути вірним і ніжним лицарем. Ти згадай, що мені говорив, Звав ти "наймилішою". Ой, навіщо ти серце дурив? Ти ж, мій милий, ходив до іншої! Приспів: Не



Он Хотел

Он Хотел

Мы все забыли о том, кем были И за что получили эту жизнь... Он хотел, чтоб мы любили, Но мы любим лишь себя всё равно. Как же глупо, слепо верить, Что сами распахнуться в счастье




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.